پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Wednesday, 3 June , 2020
امروز : چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹ - 12 شوال 1441
شناسه خبر : 3291
  پرینتخانه » یادداشت تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۷ | ارسال توسط :

فاضلاب بهتر است یا المپیک؟

فاضلاب بهتر است یا المپیک؟ صاحب مقصودی علیرضا دبیر، هادی ساعی، حسین رضازاده، رسول خادم، امیررضا خادم، عباس جدیدی و خیلی های دیگر در تهران و الی ماشالله قهرمان جهان و آسیا در شهرستان های مختلف کشورمان صندلی های سیاسی را اشغال کرده اند، البته وقتی سیاسیون نیز هجمه عظیمی به کرسی های ورزشی داشته […]

فاضلاب بهتر است یا المپیک؟

فاضلاب بهتر است یا المپیک؟

صاحب مقصودی

صاحب-مقصودی-012-360x250-800x600

علیرضا دبیر، هادی ساعی، حسین رضازاده، رسول خادم، امیررضا خادم، عباس جدیدی و خیلی های دیگر در تهران و الی ماشالله قهرمان جهان و آسیا در شهرستان های مختلف کشورمان صندلی های سیاسی را اشغال کرده اند، البته وقتی سیاسیون نیز هجمه عظیمی به کرسی های ورزشی داشته اند، این اتفاق نیز چندان دور از انتظار نبود.
اینکه این کنش و واکنش چقدر در روند حرکت به سوی توسعه کشور موثر بود را نمی توان اندازه گیری کرد، به هر حال موفقیت نسبی است و شاید یکی مثل صفایی فراهانی در معادلات ورزشی اثرگذار باشد و یکی مثل علی آبادی بلای جان ورزش لقب بگیرد و یا بالعکس از رسول خادم به عنوان تئوریسین معادلات فضاهای شهری نام ببرند و یکی مثل علیرضا دبیر علیرغم تحصیلات عالیه بدرد این کرسی نخورد.
حضور سیاسیون به ورزش، اگر در مباحث فنی دخالت نکنند، می تواند مفید باشد اما در خصوص حضور ورزشی ها به کرسی های سیاسی درصد موفقیت را نمی توان اندازه گرفت، کاملا به استعداد ذاتی مدیریتی و هوش بالای قهرمانان بستگی دارد البته نه در اجرای فن بلکه در اشراف به مسائل پیرامون.
کشور ما هنوز درگیر درهم تنیدن این دو قشر در همدیگر بود که اکنون از گیلان نیز بوهایی به مشام می رسد.
اگرچه سیاسیون خیلی وقت است وارد ورزش گیلان شده اند و متاسفانه علاقه به مباحث فنی نیز در آنها زیاد دیده می شود اما در واکنش به این موضوع ورزشکاران بسیار اندکی در گیلان قبای سیاست بر تن کرده اند که شاید تعداشان از انگشتان یک دست هم کمتر باشد.
ولی این روزها شنیده شد قهرمانان زیادی بخصوص از رشته های رزمی، هوای ورود به انتخابات شورای شهر به سرشان زده و در حال یارگیری به سر می برند بطوریکه بارها به پر و پای هم نیز پیچیده اند.
یعنی جای قهرمانان، شورای شهر است که بیایند در مورد سیستم فاضلاب و کرایه تاکسی تصمیم بگیرند یعنی عباس جدیدی و علیرضا دبیر و امثال هم نمی توانستند کمک بیشتری به تیم ملی کشتی ما در المپیک برسانند تا بلکه شاهد شکست های پی در پی آن هم با ضربه فنی در ثانیه ۳۰ نباشیم.
حال که کاراته المپیکی شده، پیشنهاد می کنیم این قهرمانان گیلانی نیز به جای انتخابات شورای شهر به فکر برنامه ریزی برای کسب افتخار در رشته تخصصی خود باشند تا گیلان را از بی مدالی در بزرگترین آوردگاه جهان نجات دهند.

|
کلید واژه ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.