پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Wednesday, 3 June , 2020
امروز : چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹ - 12 شوال 1441
شناسه خبر : 3274
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴ | ارسال توسط :

فرمانداران خاموش گیلان!

فرمانداران خاموش گیلان!  کسی نیست در این کشور که نداند دولت تدبیر و امید  در چه شرایط  دشوار و بستر نامساعد  و چالش برانگیزی  بر سر کار آمد و با این حال به  چه میزان قابل توجه ای از توفیقات و برکات داخلی وخارجی (به رغم تخالف و تحرکات ایذایی روز افزون حامیان دولت قبل) […]

فرمانداران خاموش گیلان!

فرمانداران خاموش گیلان!

Silence-400x240

 کسی نیست در این کشور که نداند دولت تدبیر و امید  در چه شرایط  دشوار و بستر نامساعد  و چالش برانگیزی  بر سر کار آمد و با این حال به  چه میزان قابل توجه ای از توفیقات و برکات داخلی وخارجی (به رغم تخالف و تحرکات ایذایی روز افزون حامیان دولت قبل) نائل گردید!

اکنون دراین مقطع از زمان، پرسش اساسی مردم و ابهام  و ایراد جدی حامیان دولت تدبیر وامید، این است که چرا کارگزاران و  خاصه فرمانداران  منصوب این دولت مظلوم (با عنایت به اینکه بخش قابل توجهی از قاطبه استانداران محترم کشور به اتخاذ نظر  و اعلان دفاع  واقعی در این خصوص پرداخته اند) موضع،حرکت و یادداشتی شفاف در  اعلان و انعکاس روشن خدمات مثبت دولت از خود بروز نمی دهند؟ و چرا جهت گیری حمایتی خود از اقدامات موثر جریان اعتدال را پنهان و کتمان می سازند؟

مگر فرمانداران شهرستانها، عالی ترین نماینده دولت در تنویر و تحکیم مواضع و سمت گیریهای آن نمی باشند؟ این نهان روشی ،خموشی و سکوت طولانی معنادار، آن هم  در این مقطع حساس و پرماجرا از بی انصافی ها و شدت حملات بدخواهان  دولت از هرسو و هر ناحیه ،چه منطق درست و معنای قابل دفاعی  می تواند با خود به همراه  داشته باشد؟!

منبع: اعتدال شمال

|
کلید واژه ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.