پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Tuesday, 26 May , 2020
امروز : سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹ - 4 شوال 1441
شناسه خبر : 3668
  پرینتخانه » اخبار سرخط تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۹ | ارسال توسط :

حاميان ٩٢ را بيش از این فراموش نکنیم!

رییس ستاد جوانان روحانی: حاميان ٩٢ را بيش از این فراموش نکنیم! رئيس ستاد جوانان و دانشجويان دكتر حسن روحاني گفت: بنده به نوبه ی خود هشدار مي دهم كه مبادا حاميان ٩٢ را بيش از اين به فراموشی بريم و از فداكاری و ايثارگری های آنان به راحتي عبور كنيم كه كار ما خدای ناكرده […]

حاميان ٩٢ را بيش از این فراموش نکنیم!

رییس ستاد جوانان روحانی:

حاميان ٩٢ را بيش از این فراموش نکنیم!

y

رئيس ستاد جوانان و دانشجويان دكتر حسن روحاني گفت: بنده به نوبه ی خود هشدار مي دهم كه مبادا حاميان ٩٢ را بيش از اين به فراموشی بريم و از فداكاری و ايثارگری های آنان به راحتي عبور كنيم كه كار ما خدای ناكرده بسيار سخت تر خواهد شد.

به گزارش انصاف نیوز، سعید الله بداشتی در نشست حزب اعتدال و توسعه در استان يزد با بيان اينكه انتقاد حاميان دولت، نشانه ی دوستي و علاقه مندی به دولت و شخص دكتر روحاني است، تاكيد کرد: بايد در آستانه ی انتخابات ۹۶ بسيار تشكيلاتي تر از سال ۹۲ وارد صحنه شويم، چون كار ما در سال ۹۶ سخت تر از ۹۲ است. بي ترديد حق اين دولت است كه در چهار سال آينده، به بار نشستن تلاش هايش را نظاره گر باشد؛ تلاش هايي كه عمدتاً مصروف مذاكرات و پيشبرد نتايج آن بوده و هنوز هم ادامه دارد.

ریيس ستاد جوانان و دانشجويان روحاني، گفت: بهتر است براي فعال كردن ستادهاي انتخاباتي دكتر روحاني از محوريت كساني استفاده كنيم كه در روزگار سختي و مشقت و با پشت سر گذاردن تهديدها و آسيب ها و محروميت ها، شخصيتي جديد و روحاني نو انديش و توسعه گرا به نام حسن روحاني را به مردم معرفي كردند. ستاد ۹۶ نياز به چنين فعالان و پيشگامانی دارد تا كار را با خلوص پيش ببرند و از ظرفيت ساير أقشار از جمله اصولگرايان نيز در صورت امكان استفاده كنند.

اين فعال سياسي با تاکید بر «تجربه ی گرانقدر هشت ساله ی اصلاحات و در پيش چشم قرار دادن آن فرصت ها و بعضاً برخي قدر ندانستن ها»، گفت: اگر هم انتقادی داريد بدانيد نگاه دكتر روحاني، يك نگاه توسعه گرا، مثبت و رو به جلو است و وظيفه، ادامه ی حمايت و پشتيباني از او و مردانش است. بنابراين ضمن حضور تمام قد در صحنه، بسيار مواظب باشيم كه در سطح جامعه، چنين احساس نشود كه شكافي بين حركت دولت و منويات رهبري معظم، وجود دارد.

الله بداشتی گفت: حمايت هاي رهبر معظم انقلاب در اين سه سال راه گشايانه ی بسياري از بن بست ها و مشكلات دولت بوده و در آينده نيز حمايت ها و راهنمايي هاي داهيانه ايشان بايد محور دغدغه ها و برنامه هاي دولت قرار گيرد. بي ترديد حمايت های رهبری اگر نبود معلوم نبود امروز مذاكرات و نتايج آن و مذاكره كنندگان جهادگرمان، چه وضعيتي در انتظارشان بود.

انتقادات ها و انتظارها

در این نشست که شش نفر از اعضاء كميته ی سياسي حزب اعتدال و توسعه ی استان یزد نیز سخنرانی کردند محور سخنان، «انتظارات برآورده نشده از دولت و اهمال در تحقق اهداف و برنامه های اعتدالی روحانی توسط کارگزاران برآمده از دولت و نیز حجم بالای انتقادات از رها شدگی پیگیری های این اهداف، توسط منصوبین دولت یازدهم در استان» بود.

|
کلید واژه ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.