پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Monday, 1 June , 2020
امروز : دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹ - 10 شوال 1441
شناسه خبر : 4505
  پرینتخانه » پربیننده ها, گیلان تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۵:۴۱ | ارسال توسط :

آقای کاظمی! حفظ مقام آنقدر ارزشمند نیست که ابزار دیگران شوید

    جناب آقای کاظمی! مرقومه ای نوشتید تعجب برانگیز! اینکه این موضوع چه ارتباطی به شما پیدا می کرد جای سوال است و تنها یک پاسخ برای آن وجود دارد و آن هم حس رفاقت است. باشد! رفاقت تان را به رفیق تان ثابت کردید! اما ایکاش انصاف را هم رعایت می کردید. چون […]

آقای کاظمی! حفظ مقام آنقدر ارزشمند نیست که ابزار دیگران شوید

 

 

جناب آقای کاظمی! مرقومه ای نوشتید تعجب برانگیز! اینکه این موضوع چه ارتباطی به شما پیدا می کرد جای سوال است و تنها یک پاسخ برای آن وجود دارد و آن هم حس رفاقت است. باشد! رفاقت تان را به رفیق تان ثابت کردید! اما ایکاش انصاف را هم رعایت می کردید. چون شما را فردی مغرض نمی دانستیم. فقط گول ساده بودن تان را خوردید و ابزار دیگران قرار گرفتید.

کاری به این نداریم که یونس رنجکش  هیچ نیاز مادی به سمت های دولتی ندارد!! ما البته جور دیگری فکر می کنیم که اگر لازم باشد خواهیم گفت.

می فرمایید نقد دکتر نوری به رنجکش انتقام جویانه است! مگر رنجکش چه کرده که آقای نوری بخواهد از ایشان انتقام بگیرد؟ گناهی مرتکب شده؟  شما از چیزی خبر دارید؟ به مردم بگویید.

می فرمایید آقای نوری باید از روزنامه نگاران عذر خواهی کند! آخر برادر من! شما به روزنامه نگاران نزدیکتر هستید یا دکتر نوری؟ شما دست به قلم هستید یا نوری؟ شما صاحب امتیاز نشریه هستید یا نوری؟ شما پایگاه خبری دارید یا نوری؟ شما در فضای مجازی مشغول مباحثه و گفتگو با دیگران بودید یا نوری؟ آخر داشتید مرقومه تان را می نوشتید درباره این موضوعات هیچ فکر کردید؟ آقای نوری که در مصاحبه اخیر خود گفته بود که برغم همه کارهای مطبوعاتی اش خود را یک مطبوعاتی نمی داند. شمای غیر مطبوعاتی دارید شان روزنامه نگاران را به یک مطبوعاتی یاد می دهید؟ آنهم کسی که تاکنون برای انتشار نشریه و سایت خبری اش نزد هیچ مقامی سر خم نکرده و مانند دوستان تان به خاطر چند ریال کاسه گدایی در دست نگرفته! و همه هزینه های مادی کار مطبوعاتی را از جیب شخصی اش تامین می کند!  زحمت بکشید و به آرشیو نشریه و سایت ما نگاهی بیاندازید ببینید تبلیغات ما چه اندازه است؟ اصلا داریم؟ زود و با عجله نوشتید. ظاهرا خیلی توسط دوستان تان تحت فشار بودید! یا اینکه خیلی احساس دین می کردید!

اگر مدعی هستید که از حق دفاع می کنید پس چرا در قبال ظلم عباسی به نوری دفاع نکردید و سکوت کردید؟ چرا آن زمان که فرد بالای ۴۰ سال استخدام می شد سکوت کردید در حالی که این همه جوان تحصیلکرده بیکار هستند؟ یا زمانی که ایشان را بدون صلاحیت سرپرست هیات والیبال استان کردند چرا ندای حق گویی شما بلند نشد؟ اینها ظلم نبود؟ چرا در این مدت سکوت کردید و هیچ نگفتید؟

توصیه مان به شما این است که وقتی اطلاعی از موضوعی ندارید حتما دست به قلم نبرید آنهم موضوعی که بی ربط به شماست. چون آن وقت دیگران با خود می اندیشند که چه نیازی به اعلام موضع شما بود؟ می دانیم که سمت دولتی تان در خطر است و دوره معاونت فرمانداری رودسر شما به سر آمده؛ اما آیا حفظ مقام و منصب ارزش آن را دارد که  برای نگهداشت آن هر کاری بکنید؟ باشد! دین تان را به دوست تان ادا کردید و استانداری هم دید که چه دفاعی کردید! اما با نظر مردم چه می کنید؟

225291

225293

|
کلید واژه ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.