پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Sunday, 19 May , 2019
امروز : یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۳۹۸ - 15 رمضان 1440
شناسه خبر : 4907
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۴ | ارسال توسط :

آقای استاندار! صداها را باور کنید قبل از آنکه دیر شود

راه سوم : آنچه که در دو نامه ی اخیر رییس ستاد جوانان اصلاح طلب استان گیلان و عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان گیلان به استاندار محترم آمده است ، دغدغه ی اصلاح طلبان استان است و نباید به عنوان یک نگاه شخصی به آن دیده شود. پاسخ استاندار به این نامه در واقع پاسخ […]

آقای استاندار! صداها را باور کنید قبل از آنکه دیر شود

راه سوم : آنچه که در دو نامه ی اخیر رییس ستاد جوانان اصلاح طلب استان گیلان و عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان گیلان به استاندار محترم آمده است ، دغدغه ی اصلاح طلبان استان است و نباید به عنوان یک نگاه شخصی به آن دیده شود.
پاسخ استاندار به این نامه در واقع پاسخ به انتظارات اصلاح طلبان گیلان است ، که می تواند راه گشای گره های کور انتخابات پیش رو باشد.
در دو نامه ی اخیر ، مطالبی به زبان آورده شد ، که گویای جنبه های مختلفی از آسیب های مدیریتی است و به درستی فعالیت سیاسی را در گرو ، باورمندی مسئولین عالی استان به جوانان می داند.
انتظار ما اینست که مدیران دولت تدبیر و امید ، با برنامه های مختلف به مشارکت جوانان در تصمیمات مدیریتی نقش اعتماد سازی جوانان را فعال سازند ،چرا که اعتماد به جوانان ، امید را در جامعه بارور می سازد و نیز می تواند سیستم های مدیریتی نوین را جایگزین سیستم های مدیریتی سنتی نماید ، که گامی بزرگ در جهت توسعه ی همه جانبه است.
امروز جوانان ما با درخشندگی در حوزه های مختلف علمی توانسته اند در جهان به جایگاه ویژه ای دست یابند و کشف این ظرفیت ها ، لازمه اش اعتماد مسئولین به جوانان است که به درستی در سخنان اخیر مقام رهبری به مسئولین گوشزد شد.
استاندار محترم نیک می داند ، کادر مدیریتی ما امروز مبتلا به چرخه ایست که هیچگاه نتوانسته است به پرورش نیروهای متخصص مبادرت نماید و این بحران مدیریتی روزی گریبانگیر خواهد بود ،مادام که برنامه ای برای کادر سازی فراهم نگردد.
استخدام فله ای در دولت قبل ،که نیروهای انسانی را بدون آموزش و بدون در نظر گرفتن تخصص ،به این چرخه وارد کرده است ، آینده ی مدیریتی کشور را مورد تهدید قرار داده است ، که بر شماست مانع به وجود آمدن این بحران مدیریتی باشید.
ما در دوره ی گذار از جامعه ای هستیم که در ۸ ساله ی دولت قبل ، به تورم ،رکود ،سوء مدیریت ،تحریم ، تحدید فرهنگی
و نا امیدی دچار شده بود و امروز با تغییرات مدیریتی با نگاه اصلاحی باید به اصلاح ساختار مدیریتی بپردازیم که این ،جز با
تقویت “عنصر شجاعت” در تصمیمات مسئولین ،به دست نمی آید.
استعفای چند وزیر در کابینه ی دولت ، پیامی بزرگ به همراه دارد که دولت می خواهد به ترمیم و تقویت ساختارهای فرهنگی و علی الخصوص در حوزه ی جوانان بپردازد ، و این پیام باید به درستی توسط مسئولین عالی استان تجزیه و تحلیل شود تا در این فرایند ،عقب نماند.
گوش فرا دادن به صداهای دوستان در کنار شنیدن صدای مخالف ، کمک بزرگیست در جهت تقویت مدیران استان .
صدا ها را باور کنید قبل از آنکه دیر شود.

 

|
کلید واژه ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.