پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Sunday, 8 December , 2019
امروز : یکشنبه, ۱۷ آذر , ۱۳۹۸ - 11 ربيع ثاني 1441
شناسه خبر : 5036
  پرینتخانه » پربیننده ها, گیلان تاریخ انتشار : ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴ | ارسال توسط :

انصراف احمد خدابنده لو از انتقال امتیاز تیم فوتبال شهرداری به مولدینگ فومن

متاسفانه باخبر شدیم مهندس احمد خدابنده لو،اسپانسر توانای باشگاه شهرداری فومن دیگر علاقه ای به ادامه باشگاه داری ندارند .ایشان طی نامه ای به شهردار فومن آقای عباسقلی زاده ضمن تقدیر وتشکر از کلیه اعضای محترم شورا که تمام تلاش خود را، جهت انتقال امتیاز از شهرداری به مولدینگ فومن به کار بستند پوزش طلبیده […]

انصراف احمد خدابنده لو از انتقال امتیاز تیم فوتبال شهرداری به مولدینگ فومن

متاسفانه باخبر شدیم مهندس احمد خدابنده لو،اسپانسر توانای باشگاه شهرداری فومن دیگر علاقه ای به ادامه باشگاه داری ندارند .ایشان طی نامه ای به شهردار فومن آقای عباسقلی زاده ضمن تقدیر وتشکر از کلیه اعضای محترم شورا که تمام تلاش خود را، جهت انتقال امتیاز از شهرداری به مولدینگ فومن به کار بستند پوزش طلبیده و اظهار داشتند با بررسی جمیع جهات به این نتیجه رسیده که انصراف خود را اعلام نماید.
مهندس خدابنده لوی عزیزی که، با علاقه فراوان وکمک های قابل توجه نقدی وغیر نقدی به ورزش فومن، علی الخصوص فوتبال وخدمات شایان توجه (ساخت خانه کشتی فومن،کمک های مالی به هیات های رزمی مختلف،تجهیز زمین فوتبال فومن به بهترین نحو و…)، باعث به وجود آمدن شوری وصف ناشدنی در بین ورزش دوستان وورزشکاران جوان این دیار گردید.
به خصوص در مورد باشگاه فوتبال شهرداری فومن، که به واقع اگر دستان پر توانش در دوسال اخیرنبود، برای ادامه حیات با مشکلات جدی روبرو شده وفی الحال به این جایگاه تکیه نمیزد.جایگاهی که برای رسیدن به آن خون دل ها خورده شد، تا بعد از قریب به ۲۰ سال ورزشگاه پیر شهرمان، جایی برای سوزن انداختن نداشته باشد، به عنوان تیم قهرمان، به لیگ دسته دوم صعود کند، چوکای تالش ریشه دار را به زانو درآورد و داماش پر آوازه را بحران زده کند.تیمی که در بسیاری از موارد با تدبیر مدیرانش بحران ها را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و بدون کوچکترین انتفاع شخصی تمام و کمال وقت خود را مصروف حفظ آن کردند.
تیمی که همیشه در ابتدای فصل با مشکلات مالی وغیر مالی زیادی دست وپنجه نرم می کرد، امسال به یمن وجود مهندس خدابنده لو و حرف ها، قول ها و وعده های همیشه عملی شده اش آرامش بیشتری داشت، تا بتواند بدون داشتن دغدغه مالی به فکر خلق شگفتی های دیگری بوده و به دنبال صعود به لیگ دسته یک کشور باشد.اما متاسفانه در بدترین زمان ممکن، خبر انصراف حامی اصلی، آن هم در اوج حساسیت ودرا واسط فصل، که کار گرفتن اسپانسر وتهیه بودجه، شاید عملا غیر ممکن به نظر برسد، آن را در شوک عظیمی فرو برد.
به واقع بعد از انتشار این خبر حس یاس وسرخوردگی عموم مردم،علی الخصوص ورزشدوستان،را فرا گرفت.چرا که این تیم ، در پوست وخون همشهریان رخنه کرده، و در نهان آنان ریشه دوانده است.
مهندس عزیز، روزی که شما وارد ورزش، به خصوص فوتبال فومن شدید، ماموریت خود را قطعا کوچک نشمارده اید .قدم در این راه نهادن قلبی بزرگ میخواست که در وجودتان طنین انداز بود. ومطمینا با شناختی که از شما داریم، میدانیم، نسبت به سرنوشت جوانان شهرتان بی تفاوت نبوده وهرگز آن ها را در این مقطع حساس تنها نخواهید گذاشت. جوانانی که همیشه نشان داده اند اگر باشند افراد با وجودی که امکانات مورد نیازشان را مهیا کنند، وجودشان را طلا میگیرند ولطفشان را بی پاسخ نمی گذارند. ودرمورد شما که درچند سال اخیر، نقش پدری در ورزش شهرمان ایفاکردید حساب جداگانه ای، باز کرده بودند و عدم حضورتان در باورشان نمیگنجد.
مهندس عزیز باور کنید یک بله یا خیر گفتن شما در این شرایط حساس، می تواند تار وپود فوتبال یک شهر، وزندگی چندین وچند بازیکن وخانوادهایشان را به یغما ببرد..همه شهر روی حرف و قولتان حساب کرده اند.
حرف یک مرد…قول یک مرد…

|
کلید واژه ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.