پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Sunday, 19 May , 2019
امروز : یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۳۹۸ - 15 رمضان 1440
شناسه خبر : 5121
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۰۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵ | ارسال توسط :

پیوستن رشت به شبکه شهرهای خلاق جهان، فرصت خوبی برای شهر رشت

راه سوم: به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین المال شورای اسلامی شهر رشت  عباس صابر  تصریح کرد : تا زمانی که در نشست شبکه شهر های خلاق عضو خوراک شناسی در کره جنوبی حضور  نداشتم ابهاماتی در خصوص اقدامات روابط عمومی و امور بین الملل  و شهر خلاق وجود داشت و […]

پیوستن رشت به شبکه شهرهای خلاق جهان، فرصت خوبی برای شهر رشت

راه سوم: به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین المال شورای اسلامی شهر رشت  عباس صابر  تصریح کرد : تا زمانی که در نشست شبکه شهر های خلاق عضو خوراک شناسی در کره جنوبی حضور  نداشتم ابهاماتی در خصوص اقدامات روابط عمومی و امور بین الملل  و شهر خلاق وجود داشت و نمی دانستیم  افق این فعالیت ها تا کجا باید باشد.  

وی در خصوص ارزیابی خود از  وضعیت شهر خلاق رشت نسبت به سایر شهر های عضو شبکه گفت  : در این حوزه از سایر شهر ها و کشورهای عضو  به مراتب عقب تر هستیم.

رییس کمیسیون عمران و توسعه شورای اسلامی شهر رشت افزود: برای اینکه بتوانیم در شبکه شهرهای خلاق به جایگاه واقعی خود برسیم، در پیش گرفتن اصول  و استانداردهای جهانی در این زمینه اهمیت ویژه ای دارد.

وی ضمن تقدیر از زحمات فاطمه قدیمی حرفه مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت و مدیر برنامه های یونسکو در شهر خلاق رشت تصریح کرد: تلاش برای برندسازی رشت به عنوان شهر خلاق خوراک شناسی قابل تحسین بوده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت در ادامه گفت: به همکاری و تعامل  بیشتر دستگاه ها نیاز داریم و باید تمامی دستگاه ها با نگاه شهر خلاق خوراک شناسی پروژه هایشان را برنامه ریزی و اجرا کنند.

عضو کمیسیون بهداشت ، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت  در پاسخ به اقدامات مورد نیاز در حوزه کمیسیون برنامه و بودجه در سال های آینده گفت: باید در همه قسمت های اجرایی ، تصمیم گیری ها با اولویت و نگاه ویژه به شهر خلاق خوراک شناسی صورت بگیرد. اگر چنین اتفاقی بیفتد، رشت جایگاه خودش را پیدا خواهد کرد و می تواند برای جذب گردشگر در راستای  توسعه روابط بین الملل  و جذب سرمایه گذار موفق باشد. 

عباس صابر در پایان گفت : پیوستن رشت  به شبکه شهرهای خلاق جهان، فرصت خوبی است که نصیب شهر رشت شده است و باید هدفگذاری ها نیز به درستی صورت بگیرد.

|
کلید واژه ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.