پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Sunday, 19 May , 2019
امروز : یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۳۹۸ - 15 رمضان 1440
شناسه خبر : 5188
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸ | ارسال توسط :

تغییرات مدیریت آب منطقه ای تنها برای شکست حسنی انجام شد!

راه سوم: به نقل از کاسپین، محمد صادق حسنی نخست در مورد تغییر و تحولات در بدنه دولت یازدهم، اظهار کرد: رییس جمهور صلاح را بر این دیده اند که سه وزیر وزارت خانه های آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی را تغییر دهند. وی در ادامه گفت: هیچ شناختی […]

تغییرات مدیریت آب منطقه ای تنها برای شکست حسنی انجام شد!

راه سوم: به نقل از کاسپین، محمد صادق حسنی نخست در مورد تغییر و تحولات در بدنه دولت یازدهم، اظهار کرد: رییس جمهور صلاح را بر این دیده اند که سه وزیر وزارت خانه های آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی را تغییر دهند.

وی در ادامه گفت: هیچ شناختی از سه وزیر پیشنهادی دکتر روحانی برای احراز سمت وزیری این سه وزارت خانه ندارم.

نماینده مردم رشت در مجلس در تشریح انتقاد خود از وزیر نیرو، بیان کرد: من به شخصه وزیر نیرو را می شناسم و اعتقاد هم به تجربیات ایشان دارم ولی متأسفانه اطرافیان خود را مدیریت نمی کند.

حسنی با تأکید بر اینکه کشاورز هستم و از سیستم مدیریت آب اطلاع کافی دارم، تصریح کرد: چهار سال در مدیریت آب منطقه ای تهران کار کردم و متأسفانه در انتصاب ها به شایستگی نگاه نمی کنند و لج و لجبازی می کنند.

وی با بیان اینکه “حاج رسولی ها” مدیر عامل شرکت مادر تخصصی منابع آب ایران برای اینکه بگوید حسنی را شکست داده ام این کار را کرده است، گفت: نیک خو استاد این کار است و چندین سال کار کرده است

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه که یک نفر از آب شهری آوردند و جایگزین آقای نیک خو مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان کرده اند، تصریح کرد: حوزه مدیریت آب شهری هزار و یک مشکل داشت و با این جابجایی بازهم دچار مشکل شده است.

حسنی با بیان اینکه این آقای لطفی تا بیاید در شرکت آب منطقه ای جا بیفتد طول می کشد، اضافه کرد: این چه مدیریتی است فقط بخاطر لج و لجبازی این جابجایی انجام شد؛ مدیریت که با لج و لج بازی نمی شود.

نماینده مردم رشت در مجلس در خاتمه با تاکید بر اینکه آقای لطفی فردی خوب و با تجربه است، گفت: حوزه آب شهری با منطقه ای گیلان متفاوت و جدا است حتما از وزیر می خواهیم پاسخ این جابجایی را بدهد.

|
کلید واژه ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.