به گزارش راه سوم به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان شفت جلسه تودیع و معارفه ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان شفت با حضور دکتر علی داودی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.

در این جلسه محمدرضا محسنی فرماندار شفت اظهار داشت: مسئولیت ها و جایگاهها در نظام اسلامی امانت و حاصل خون شهدا و استقامت خانواده شهداست و نباید به جایگاه مدیریت به چشم غنیمت نگریست که در این صورت در دنیا و آخرت متضرر خواهیم شد. وی افزود: مدیریت فرصتی است برای خدمتگزاری به مردم و تغییر مدیران در سیستم اداری امری بدیهی است.

فرماندار شفت با تاکید بر حفظ کرامت مدیرانی که تودیع می شوند ، از سالها تلاش دکتر محمودی به عنوان ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان شفت قدردانی نمود و تصریح کرد: اصل تغییر مدیران مبتنی بر استفاده تجارب مدیران قبلی در جایگاههای جدید است. محسنی در ادامه با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی در حوزه نظام سلامت افزود: باید این خدمات به اطلاع مردم برسد.

ریاست شورای اداری شهرستان شفت همچنین گفت: همانگونه که پیشتر نیز گفته ام مدیری که وارد شهرستان شفت می شود باید در وهله اول با سیاست های نظام و دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی  همسو باشد و دیگر اینکه در حوزه کاری خود اشرافیت داشته باشد. فرماندار شفت برنامه محور بودن را یکی از خصیصه های مهم مدیران و روزمرگی را آفت مدیریت دانست.

محسنی در ادامه با تجهیز و تکمیل بیمارستان امام رضا (ع) شفت در حوزه های سخت افزاری و کادر درمانی از اولویت های بخش بهداشت و درمان در شهرستان شفت برشمرد و تاکید کرد : باید از ظرفیت های این بیمارستان به طور کامل استفاده گردد.

فرماندار شفت در بخش دیگری از سخنان خود رعایت نظم و انضباطی کاری را اصلی مهم در سیستم اداری شهرستان برشمرد و بر لزوم جلب رضایت الهی و پس از آن جلب رضایتمندی مردم در ادارات شهرستان تاکید کرد.

فرماندار شفت در پایان ضمن قدردانی از تلاش های دکتر محمودی در سمت ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان شفت برای دکتر نوروزی به عنوان ریاست جدید این شبکه آرزوی توفیق کرد.

در پایان این جلسه دکتر مسعود نوروزی به عنوان رییس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان شفت معرفی شد