مثلث رقابتی استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی برای جذب سروش رفیعی تشکیل شده است.
 

راه سوم:بمب نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر، از همین حالا مشخص شده است. زمستان، سربازی سروش رفیعی به پایان می‌رسد و او می‌تواند بدون مشکل، با هر تیمی قرارداد ببندد. پرسپولیس و استقلال، جنگ بزرگی برای خرید او راه انداخته‌اند و تراکتورسازی هم می‌خواهد با قراردادی خوب، او را در تبریز حفظ کند. قرارداد فعلی رفیعی و تراکتورسازی، باعث شده دست بالا در اختیار تراکتوری‌ها باشد. پرسپولیس و استقلال، برای مذاکره مخفیانه با رفیعی موانع زیادی دارند اما مدیران تراکتورسازی بدون دغدغه برای تمدید قرارداد با او پای میز مذاکره نشسته‌اند.

با این وجود، فعلا رفیعی حاضر نشده قراردادش را تمدید کند و گفته نیم فصل، با تراکتوری‌ها پای میز مذاکره می‌نشیند. ممکن است دلیل این کار او، علاقه برای حضور در یکی از دو تیم بزرگ پایتخت باشد اما رفیعی در صورت ماندن در تراکتورسازی هم با کشاندن مذاکرات تا نیم فصل، می‌تواند رقم قراردادش را تا حد قابل توجهی افزایش دهد. در مورد پرسپولیس، گفته می‌شود حسین هدایتی پرداخت رقم مورد نظر رفیعی را تضمین کرده و استقلالی‌ها هم اول فصل نشان دادند حاضرند با هر رقمی، دربی نقل و انتقالات را از حریف ببرند.

۱۶ دی، یعنی دقیقا دو ماه دیگر زمان شروع نقل و انتقالات نیم فصل است. تراکتوری‌ها تا آن زمان، باید هر طور شده بله نهایی را از سروش رفیعی بگیرند وگرنه ستاره تیم‌شان از دست آن‌ها لیز می‌خورد. رفیعی تا پایان قراردادش، حق مذاکره با هیچ باشگاه دیگری را نخواهد داشت و این فرصت ۶۰ روزه، آخرین فرصت تراکتورسازی برای نگه داشتن رفیعی قبل از رسیدن دست پرسپولیس و استقلال به اوست.

آی اسپورت