نماینده مردم رشت گفت: سران فتنه هشت سال هر بلایی خواستدند بر سر مردم آوردند و راحت در خیابان راه می روند اما امروز به کسان دیگری برچسب فتنه می زنند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس دهم در موافقت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: من داوطلب شدم و خواهش کردم اجازه دهند از آقای آشتیانی دفاع کنم. امروز اول صفر است، مرتب از مظلوم صحبت کردیم. دین ما هم دفاع از مظلوم می کند و هم دین اخلاق مداری است. داستان فتنه کی قرار است تمام شود؟ یا فردی باید فتنه گر باشد یا کاسب فتنه یا ساکت فتنه. اگر کسی کاسب فتنه بود، اینجا نمی آمد. کاندیدای پیشنهادی شود چرا از تریبون مجلس دروغ می گوید اصلا ایشان نماینده مجلس ششم نبود که بخواهد تحصن کند. اگر پشتیبانی جنگ و حضور در جنگ و فرزند روحانی باسابقه و … کارنامه محسوب نمی شود، چه چیزی قرار است سابقه باشد؟ آیا این پاک کردن سابقه نیست؟

نماینده مردم رشت در مجلس دهم اضافه کرد: اگر از سران فتنه می خواهید بگویید از آنها بگویید که هشت سال هر بلایی خواستدند بر سر مردم آوردند و راحت در خیابان راه می روند اما امروز به کسان دیگری برچسب فتنه می زنند. اگر قرار است فقط نظرات ملاک شخصی ما نباشد که نمی شود مملکت را اداره کرد. اختلاس را دادگاه اثبات می کند نه ادعای پشت تریبون. مگر آقای نجفی موفق ترین وزیر آموزش و پرورش بعد از انقلاب نبود؟ ایشان از کجا آمده بود؟ مگر از وزارت علوم نیامده بود؟ فرهنگیان مشکل دارند، فرهنگیان نمی خواهند کسی با آن ها گریه کند. آنها به دنبال فردی هستند که مشکلاتشان را حل کند. ریس هیات دولت فردی را معرفی کرده که می تواند کمکش کند و در این مدت کوتاه می تواند این وزارتخانه را اداره کند.

ایلنا