پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Thursday, 4 June , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹ - 13 شوال 1441
شناسه خبر : 6703
  پرینتخانه » پربیننده ها, گیلان تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹ | ارسال توسط :

بنده در چارچوب قانون دعوت به گفتگوی تلویزیونی می نمایم و آنها در کمال بی قانونی دعوت به تجمع خیابانی!

راه سوم: به گزارش راه سوم به نقل از گیل خبر، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به وزیر کشور نسبت به آن چه تحرکات غیرقانونی مخالفان خود خواند گزارشی ارائه کرد. در نامه جعفرزاده به وزیر کشور امده است: جناب آقای دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور سلام علیکم احتراما بدینوسیله […]

بنده در چارچوب قانون دعوت به گفتگوی تلویزیونی می نمایم و آنها در کمال بی قانونی دعوت به تجمع خیابانی!

راه سوم: به گزارش راه سوم به نقل از گیل خبر، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به وزیر کشور نسبت به آن چه تحرکات غیرقانونی مخالفان خود خواند گزارشی ارائه کرد.

در نامه جعفرزاده به وزیر کشور امده است:

جناب آقای دکتر رحمانی فضلی
وزیر محترم کشور
سلام علیکم

احتراما بدینوسیله به استحضار می رسانم : بعد از نطق دفاعیه از وزرای اخیر معرفی شده به مجلس شورای اسلامی توسط اینجانب ، متاسفانه برخی مخالفین شروع به ایجاد مسائل حاشیه ای و بسیج کلیه امکانات و توان خود جهت تخریب بنده را نمود و از تمام ظرفیت ها و تریبون های در اختیار خودشان بمنظور انحراف افکار عمومی به شکل غیرحرفه ای و دور از اخلاق اسلامی استفاده نمودند . دقیقا همان نکته ای که بنده در نطق ام در مجلس شورای اسلامی از آن ابراز نگرانی نموده بودم و آن کاسبی و تجارت از اتفاقات ناگوار کشور و بهره برداری جناحی ازآن بدون در نظر گرفتن منافع ملی و دینی بود.
ایجاد تجمعات متعدد که در کمال تاسف علیرغم اظهار نظر صریح امام راحل (ره) مبنی بر نفی حضور بعضی از جایگاه های حساس نظامی در مسائل سیاسی بود با حضور بعضی از این اشخاص و ایراد سخنرانی و تشویش اذهان عمومی و ایراد تهمت و افترا بود ( که قطعا حق پیگیری های قانونی بعدی را برای اینجانب محفوظ خواهد داشت ) البته النهایه مشخص نشد تجمعات روزهای اخیر در شهرستان رشت قانونی بود یا غیر قانونی ؟ که علی الاصول نمی تواند قانونی باشد ! و اگر غیرقانونی بود مشخص نشد چرا تاکنون با آن برخورد قانونی صورت نپذیرفت ؟ تا شاهد تکرار آن نباشیم !
اما آنچه که موجبات این نوشتار را فراهم نمود اظهارات عجیب و زننده یکی از نمایندگان خبرگان رهبری به اینجانب در شب اربعین و دعوت بنده از وی برای گفتگوی تلویزیونی بمنظور روشن شدن و تنویر افکار عمومی بود که متاسفانه به جای پاسخگویی ایشان ، واحد بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان بسیج شد ! و طی اطلاعیه ای درخواست تجمع در جلوی دفتر خدمات رسانی اینجانب به مردم در روزهای آتی را نموده است ! ( با ذکر دقیق روز و ساعت و آدرس ) که هر چه تفکر میکنم که ارتباط اینها با هم چیست ؟ به هیچ نتیجه ای نمی رسم ! ( بنده در چارچوب قانون دعوت به گفتگوی تلویزیونی می نمایم وآنها در کمال بی قانونی دعوت به تجمع خیابانی! ) اما پخش و توزیع این درخواست بسیج دانشجویی از فرمانداری رشت جهت به اصطلاح اخذ مجوز در فضای مجازی حکایت از تصمیم قطعی برای تجمع تحت هر شرایطی را دارد و اخبار واصله حاکی ازآنست که به جد مترصد آسیب رساندن به اموال و ساختمان دفتر مراجعات مردمی بنده را دارند و چند روزی است که برای این موضوع فضاهای رسانه ای خود را نیز بسیج نموده اند ! و با توجه به عدم اقدام قاطع و پیش گیرانه در دفعات گذشته و چند روز اخیر ، توسط مسئولین مرتبط استانی بنظر می رسد که انجام این تجمعات خیابانی و حمله به دفتر بنده که کاملا بر خلاف منویات مقام معظم رهبری و در جهت ایجاد چند دسته گی و چند قطبی کردن جامعه و ایجاد تنش در بین مردم است خیلی دور از ذهن نیست و توان و اراده جدی در استان نیز جهت جلوگیری از این اقدامات خودسرانه وجود ندارد. فلذا ضمن اعلام مراتب به جنابعالی جهت انجام هر گونه اقدامی که بتواند تضمین کننده آزادی بیان که در اصول متعدد قانون اساسی برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی برآن تاکید شده است را فراهم نماید انتظار دارم جلوی این اقدامات تنش زا را بنحو مقتضی گرفته و مانع از هرگونه وارد کردن خسارت مادی و معنوی به اینجانب و اعضای دفترم که صرفا در جهت حل مشکلات اجتماعی و مادی مردم اقدام می نمایند بشوید و اصولا دفتر خدمات رسانی و پاسخگویی نمایندگان مجلس به جهت هر چه بهتر خدمت نمودن به مردم ، ورود به فعالیت های سیاسی نمی نماید .شایان ذکر است که بنده تا بدین لحظه بمنظور اطاعت از اوامر رهبری مانع هرگونه اقدام متقابل به مثلی شده ام و کلیه درخواست های تجمع هواداران و طرفداران و دوستان و همفکران ام را در کمال احترام و خضوع رد نموده و همگی را دعوت به آرامش و تمسک به قانون نموده ام .
فلذا از آن مقام عالی تقاضا دارد اینجانب را از نتیجه اقدامات پیشگیرانه مطلع و ترتیبی اتخاذفرمایند تا مقامات ذی صلاح نظارتی وقضایی با ورود به موضوع از وقوع هرگونه اتفاقات ناگوار جلوگیری نمایند.

جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی
ششم آذر ١٣٩۵

|
کلید واژه ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.