پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Thursday, 28 May , 2020
امروز : پنج شنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۹ - 6 شوال 1441
شناسه خبر : 7098
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰ | ارسال توسط :

آقای رییس جمهور به داد مردم گیلان برسید/معضل شیرابه ها در استان گیلان فاجعه آفرین شده

بائوج لاهوتی با ابراز تاسف از اینکه معضل پسماندها و شیرابه ها در استان گیلان فاجعه آفرین شده است خطاب به رئیس جمهور وزیر کشور و سازمان شهرداری ها گفت: استان گیلان متعلق به تمامی ملت ایران است؛ لطفا به داد مردم گیلان برسید و این معضل را مدیریت کنید. راه سوم: به گزارش پایگاه […]

آقای رییس جمهور به داد مردم گیلان برسید/معضل شیرابه ها در استان گیلان فاجعه آفرین شده

بائوج لاهوتی با ابراز تاسف از اینکه معضل پسماندها و شیرابه ها در استان گیلان فاجعه آفرین شده است خطاب به رئیس جمهور وزیر کشور و سازمان شهرداری ها گفت: استان گیلان متعلق به تمامی ملت ایران است؛ لطفا به داد مردم گیلان برسید و این معضل را مدیریت کنید.

راه سوم: به گزارش پایگاه خبری راه سوم نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با تبریک به مناسبت روز دانشجو گفت: دانشجویان همیشه پرچمدار عدالت و مبارزه با فساده بوده و هستند و پیاده نظام هیچ حزب و گروهی نخواهند بود.

بائوج لاهوتیخطاب به نمایندگان یادآور شد: همانطور که استحضار دارید در آستانه بودجه سال ۹۶ هستیم و این بودجه تقدیمی ۳۲۰ هزار میلیارد تومان است بودجه سال گذشته ۲۹۷ هزار میلیارد تومان بوده که ۲۱۰ هزار میلیارد تومان تحقق پیدا کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: در منابع سال گذشته ۷۴ هزار میلیارد تومان برای نفت پیش بینی کرده بودیم؛اما در سال جاری ۱۱۶ هزار میلیارد توماندر سال گذشته ۱۰۳ هزار میلیارد تومان برای مالیات پیش بینی شده بود؛اما درسال جاری ۱۲۰ هزار میلیارد تومان در اینجا باید متذکر شد که دولت کسری عدم تحقق ۱۱۶ هزار میلیارد تومان را متصل کرده به استفاده از منابع ذخیره ارزی که این یعنی افزایش وابستگی به نفت.

وی با انتقاد از اینکه چه زمانی از وابستگی به نفت رهایی می یابیم تصریح کرد:مقام معظم رهبری فرمودند ” شیر نفت را ببندید و کشور را نجات دهید “

بائوج لاهوتی در تشریح مشکلات حوزه انتخابیه خودخطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی ! در استان گیلان ۲۹ مصوبه داشتید و با اعتباری معادل ۸۰۰ میلیارد تومان؛ متاسفانه زمانی که این مبلغ را با استان های دیگر مقایسه می کنیم مشاهده می کنیم که حق استان ما ضایع شده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین هیچکدام از اعتبارات مصوب شده تحقق پیدا نکرد؛ جنابعالی پشت میکروفون فرمودید؛راه آهن گیلان راه آهن بین المللی است و تا پایان سال ۱۳۹۵ باید افتتاح شود.

عضوکمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس دهم ادامه داد:آقای رئیس جمهور!  اینجانب به عنوان نماینده مردم در اینجا با قاطعیت اعلام می کنم که این راه آهن هرگز افتتاح نخواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری دیگر خطاب به رئیس جمهور درباره بی توجهی به مطالبات صیادان گفت: آقای روحانی! شما قول مساعد دادید مطالبات صیادان پرداخت شود؛ مگر می شود دولت جمهوری اسلامی به صیاد چایکار و کشاورز بدهکار باشد؟

معضل پسماندها و شیرابه ها در استان گیلان فاجعه آفرین شده است

وی همچنین درتذکری دیگر به رئیس جمهور خواستار تکمیل آزاد راه تهران- شمال شد و کرد: شما بارها فرمودید شرایط محیط زیست کشور بحرانی است؛اما در بودجه سال گذشته تنها ۵۲۰ میلیارد یعنی دو دهم درصد پیش بینی اعتبار کردید؛ چگونه باید این موضوع را مدیریت کرد؟

بائوج لاهوتی با ابراز تاسف از اینکه معضل پسماندها و شیرابه ها در استان گیلان فاجعه آفرین شده است خطاب به رئیس جمهور وزیر کشور و سازمان شهرداری ها گفت: استان گیلان متعلق به تمامی ملت ایران است؛لطفا به داد مردم گیلان برسید و این معضل را مدیریت کنید.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بدهی بیمارستان ها با تاکید بر لزوم تشکیل جلسه اضطراری برای مدیریت این موضوع درمجلسافزود:این موضوع به مرحله بحرانی رسیده و بیمارستان ها در حال تعطیلی هستند از ریاست محترم مجلس شورای اسلامی تقاضا دارم نسبت به تشکیل جلسه اضطراری اقدام  تا نسبت به برون رفت از این مشکل چاره اندیشی کنیم؛زیرا در تمامی بخش ها دولت بدهکار است.

تولید ابریشم از هزار تن به ۱۰۰ تن کاهش یافته است

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی از عملکرد وزیر جهاد کشاورزی نسبت به تاخیر در بدهی چایکاران برنجکاران و …
گفت: وزیر کشاورزی وزیر بی احساس و بی انگیزه ای است زیرا بارها ما در رابطه با پرداخت بدهی کشاورزان فریاد برآوردیم؛اما ایشان هیچ گونه اقدامی در این رابطه انجام نداد و متاسفانه این بی توجهی باعث شد تولید ابریشم از هزار تن به ۱۰۰ تن کاهش یابد؛ آقای حجتی!در این جا جای اقتصاد مقاومتی کجاست؟ لطفا به خود تکانی دهید!

عضوکمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلسادامه داد:آقای حجتی! برای رفع این مشکلات گام بردارید  و  تنها به  منفعت ها نباشید!

خانه ملت

|
کلید واژه ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.