پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Friday, 13 December , 2019
امروز : جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸ - 16 ربيع ثاني 1441
شناسه خبر : 8296
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۴ | ارسال توسط :

بسیاری از ادارات در سطح شهرستان بیمار گونه هستند

حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری نماینده مردم  شهرستان های  فومن و شفت در مراسم سالگرد شهادت شهید شهرام طلوعی در لولمان فومن به ایراد سخنرانی پرداختند راه سوم: ندا یکتاپرست/به مناسبت سالگرد شهید طلوعی، حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری با  ذکر وتمکین  جایگا والای شهدا تاکید داشتند که  همه شهدای بزرگوار سرمایه و ارزش های […]

بسیاری از ادارات در سطح شهرستان بیمار گونه هستند

حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری نماینده مردم  شهرستان های  فومن و شفت در مراسم سالگرد شهادت شهید شهرام طلوعی در لولمان فومن به ایراد سخنرانی پرداختند

راه سوم: ندا یکتاپرست/به مناسبت سالگرد شهید طلوعی، حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری با  ذکر وتمکین  جایگا والای شهدا تاکید داشتند که  همه شهدای بزرگوار سرمایه و ارزش های نظام اسلامی ما هستند.

در ادامه ایشان در خصوص شهید طلوعی اذعان داشتند که باور  بنده این است پدر بزرگوار شهید شهرام طلوعی ایشان را در یک فضای تربیتی و تعلیمی درست پرورش داد. فکر و یاد شهدایی همچون طللوعی باید در مدارس پرورش داده شود تا دانش آموزان بداند این شهدا چه کسانی بودند و برای نظام جمهوری اسلامی چه کرده اند.

photo_2016-12-30_14-40-13

افتخاری افزود: متاسفانی گاهی این شهدای عزیز ما دست مایه جناح ها و گروه های سیاسی می شوند در واقع برای حفظ منافع حزبی از شهدا استفاده ابزاری می شود. دانش آموزان باید از این شهدای عزیز در آینده الگو بسازند نه ابزار. این شهدا دنبال پست و مقام و ریاست طلبی نبوده اند و این باید تبدیل به ارزش شود. یاد شهدایی همچون طلوعی همیشه ماندگار خواهد بود.

 منتخب مردم فومن و شفت  تاکید کردند مادرانی که فرزندانی همچون طلوعی را تربیت کرده اند دیگر در این جامعه با این وضعیت تربیتی فرزندان ما تکرار نخواهند شد و نخواهند توانست شهدایی همچون طلوعی را تحویل جامعه دهند. و اگر هم باشند بسیار انگشت شمار هستند.

  این نماینده مجلس  تصریح کردند که شهدا  همچون شعار«اقدام و عمل» عمل کرده اند، هر چه در کردار داشته اند در عمل پیاده کرده اند و هیچ وقت فقط شعار نداده اند. متاسفانه یکی از آسیب های جدی ما در این کشور همین شعار زدگی است. در سطح این دو شهرستان نیز این شعار زدگی احساس می شود. عده ایی که مشغول شعار دادن هستند چوب لای چرخ پیشرفت این دو شهرستان می گذارند و نمی گذارند به مردم خدمت کنیم.

 افتخاری در خصوص لولمان اشاره کردند که با توجه به گذشته تاریخی این منطقه متاسفانه هنوز پیشرفتی نکرده است و همچنین در خصوص جاده  ارتباطی ماجلان ماسوله   یاد آوری کردند که  در این زمینه فقط حرف از مسوولین ما مانده است و از عمل خبری نبوده است. وضعیت جاده ماجلان به ماسوله ۲۸ سال است تغییری نکرده است. هر کسی آماده مدتی پشت میز نشته است و وعده ای داده  و رفته است. نامه ای از ابوی شهید  در مورد جاده ارتباطی ماجلان به ماسول به دفتر بنده در  تهران فکس شده است که امضای همه نمایندگان گیلان از جمله آقای نوبخت  زیر این نامه بوده است. این نامه در سال ۳۱/۶/ ۱۳۶۷   نوشته شده است که فومن وضعیت بن بستی دارد که با این جاده وضعیت  فومن و راه ارتباطی گیلان و اردبیل بهتر خواهد شد. در خصوص این جاده نیز رایزنی های شده است تا پس از ۲۸ سال به نتیجه برسد…

 ایشان در خصوص وضعیت شهرستان  اذعان داشتند که برای توسعه کشور و حتی در شهرستان متخصص متعهد کم داریم. یقینا اگر زمانی احساس کنم بار مسولیت و امانتی که به بنده سپرده اند، سنگین هست و از تخصص و تعهد بنده به دور است با شما مردم شریف در میان خواهم گذاشت. چرا که متخصص متعهد باید سکان دار باشند تا بتوانند خدمت گذاری کنند. و مطمین باشید چیزی را از شما عزیزان پنهان نخواهم کرد چرا که تعهد بنده خدمت به مردم این شهرستان است. هرچند از زمین آسمان و از طرف دوست و دشمن  برای پیشرفت شهرستان مانع می تراشند.

 منتخب مردم  فومن و شفت  با یاد آوری انتخابات پیش رو از مردم خواست از روی احساسات  پای صندوق های رای نروند و از افرادی درسطح شهر و روستا حمایت کنند که به فکر شهرستان هستند چرا که شورا نماینده مردم  روستا است باید فرد اصلح به کار  گرفته شود.

در ادامه ایشان  متذکر شدند که  در برخی از مناطق شهرستان از طریق لابی خدمت رسانی بیشتری صورت گرفته است و در کنارش روستاهایی هستند که از یک راه ارتباطی مناسب محرومند. یکی از دلایل اصلی عضویت بنده در کمیسیون عمران عضو شده ام این است تا بتوانم عمران و آبادانی شهرستان را در الویت کار خودم قرار بدهم.

 در انتها حجت الاسلام افتخاری  توجه به این نکته را ضروری دانستند که بسیاری از ادارات در سطح شهرستان بیمار گونه هستند  و باید ادارات مریض شهرستان دنبال پاک سازی شوند. ما نیز تلاشمان در این راستا است.

 در انتها ایشان تصریح کردند که از زمان انتخاب بنده تنها هفت ما گذشته است از مردم دو شهرستان می خواهم برای ترمیم وضعیت بیمار گونه و پوسیده شهرستان زمان و فرصت بیشتری به خدمت گذارشان بدهند.

 

|
کلید واژه ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.