پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Friday, 6 December , 2019
امروز : جمعه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۸ - 9 ربيع ثاني 1441
شناسه خبر : 8440
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰ | ارسال توسط :

کیوان محمدی چه کاره است که به شما بگوید؛ باید به بنده جواب بدهد

راه سوم: انتشار سرمقاله ی روزنامه سوال جواب در خصوص کاهش ۱۲ درصدی سهم گیلان از بودجه سال آینده و به تبع آن مصاحبه کیوان محمدی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان در رد و کذب محض خواندن این سرمقاله موجب شد تا کریم خورسندی مژدهی، صاحب امتیاز و مدیرمسئول روزنامه سوال جواب در […]

کیوان محمدی چه کاره است که به شما بگوید؛ باید به بنده جواب بدهد

راه سوم: انتشار سرمقاله ی روزنامه سوال جواب در خصوص کاهش ۱۲ درصدی سهم گیلان از بودجه سال آینده و به تبع آن مصاحبه کیوان محمدی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان در رد و کذب محض خواندن این سرمقاله موجب شد تا کریم خورسندی مژدهی، صاحب امتیاز و مدیرمسئول روزنامه سوال جواب در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین به اظهارات رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان واکنش نشان دهد.

خورسندی گفت: آقای کیوان محمدی به چه کسی گفته اند کذب محض است؟! آیا به شما گفته اند؟ باید به بنده جواب دهند نه شما، ایشان چه کاره هستند که به شما بگویند؟ آقای محمدی اگر جوابی دارند به بنده بگویند.

صاحب امتیاز و مدیرمسئول سوال جواب در ادامه با واکنش تند به کذب محض خوانده شدن مطالب منتشر شده در نشریه تحت مدیریت خود گفت: بنده یک مطلبی را در روزنامه ی خودم چاپ میکنم، آنوقت آقای کیوان محمدی به شما پاسخ می دهند و میگویند کذب محض است؟ چرا جرأت ندارد به بنده بگویند؟

وی ادامه داد: بنده یک مطلبی را نوشتم که در آن قصد نداشتم حال کسی را بگیرم! بنده بر اساس گفته های آقای اصغریان، معاون استاندار گیلان این مطلب را منتشر کردم اما این موضوع دو روز است که برای ما دردسر شده، آقای کیوان محمدی اگر جرأت دارند برای بنده بنویسند و بگویند این دروغ است. اگر این مطلب دروغ است پس بیایند حرف معاون استاندار گیلان را تکذیب کنند، بنده حرفی که زده ام بر اساس حرف معاون استاندار بوده است.

منبع: خزر

|
کلید واژه ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.