پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Monday, 27 January , 2020
امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸ - 2 جماد ثاني 1441
شناسه خبر : 10176
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۹ | ارسال توسط :

تصویب همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی،تامین اجتماعی، نیروهای‌مسلح‌

راه سوم: به گزارش راه سوم به نقل از خانه ملت، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  گفت: بر اساس مصوبه عصر امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مجلس، دولت مجاز است اعتبار ردیف ١٢٠-٥٥٠٠٠ جدول شماره (٩) این قانون را برای افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان تحت پوشس صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح […]

تصویب همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی،تامین اجتماعی، نیروهای‌مسلح‌
راه سوم: به گزارش راه سوم به نقل از خانه ملت، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  گفت: بر اساس مصوبه عصر امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مجلس، دولت مجاز است اعتبار ردیف ١٢٠-٥٥٠٠٠ جدول شماره (٩) این قانون را برای افزایش و همسان سازی حقوق بازنشستگان تحت پوشس صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و وزارت اطلاعات که دریافتی ماهانه آنها کمتر از بیست میلیون (٢٠٠٠٠٠٠٠) ریال می باشد بر اساس آیین نامه اجرایی که توسط سازمان برنامه و بودجه کشور با همکاری دستگاه های ذی ربط تهیه و به تصویب دولت می رسد اختصاص دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس بند الف این مصوبه  در صورت مکفی نبودن اعتبار پیش بینی شده در ردیف مذکور ، دولت می تواند از محل اعتبار ردیف های مندرج در جداول شماره (٧) ، (٨) و (٩) این قانون و همچنین منابع هدفمندی یارانه ها نسبت به تامین اعتبار اقدام نماید .

بنابه گفته جعفرزاده همچنین در بند ب مصوبه مذکور آمده است: برای اعمال افزایش از ابتدای سال ١٣٩٦ ، صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح مکلفند احکام حقوقی سال ١٣٩٦ بازنشستگان ذی نفع این تبصره از ١٣٩٦/١/١ اعمال نماید.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در بند دیگری از این مصوبه آمده است اجازه داده می شود مبلغ یک میلیارد و سیصد میلیون (١/٣٠٠/٠٠٠/٠٠٠) دلار از محل منابع صندوق توسعه ملی برای تقویت بنیه دفاعی کشور در اختیار ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قرار گیرد . این اعتبار برای صندوق توسعه ملی بازگشت از منابع محسوب می شود.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: همچنین به منظور تامین و نوسازی تجهیزات فنی ، توسعه کمی و کیفی برنامه های تولیدی به ویژه فیلم و سریال فاخر اجازه داده می شود معادل یکصد میلیون (١٠٠/٠٠٠/٠٠٠) دلار از محل منابع صندوق توسعه ملی در اختیار سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد . این اعتبار برای صندوق توسعه ملی بازگشت از منابع محسوب می شود .

پایان پیام

|
کلید واژه ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.