پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Friday, 3 April , 2020
امروز : جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹ - 10 شعبان 1441
شناسه خبر : 12448
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۸ | ارسال توسط :

معارفه ۵ عضو هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر رشت+ اسامی

راه سوم: بر اساس اعلام هیات نظارت بر انتخابات استان،  محمد زالفی فرماندار سابق رشت به عنوان رئیس،  جمشید رسایی رئیس دانشگاه جهاد دانشگاهی گیلان، , وحید مهدوی رئیس سابق سازمان جهاد کشاورزی انزلی ، رجبعلی محمدپور دبیر اجرایی هیات نظارت بر انتخابات دوره گذشته شوراهای استان گیلان  و زهرا  بوذری  دبیر مجمع فرهنگیان ایران اسلامی به […]

معارفه ۵ عضو هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر رشت+ اسامی

راه سوم: بر اساس اعلام هیات نظارت بر انتخابات استان،  محمد زالفی فرماندار سابق رشت به عنوان رئیس،  جمشید رسایی رئیس دانشگاه جهاد دانشگاهی گیلان، , وحید مهدوی رئیس سابق سازمان جهاد کشاورزی انزلی ، رجبعلی محمدپور دبیر اجرایی هیات نظارت بر انتخابات دوره گذشته شوراهای استان گیلان  و زهرا  بوذری  دبیر مجمع فرهنگیان ایران اسلامی به عنوان اعضای هیات نظارت شهرستان رشت برگزیده شدند.

گفتنی است رجبعلی محمدپور و  وحید مهدوی در این جلسه معارفه غیبت داشتند.

به همه کاندیداها به یک نگاه نگریسته شود/ ارزش های نظام و حقوق شهروندی در بررسی صلاحیت ها لحاظ شود

در ابتدای این جلسه اسماعیل عبداللهی دبیر و سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان گیلان با تشکر از اعضای حاضر که قبول مسئولیت کردند اظهار داشت: همه عزیزان می دانند که انتخابات شورا به دلیل گستردگی و حجم وسیع آن از چه اهمیتی برخوردار است و مقام معظم رهبری در سخنان خود تاکید داشتند که اهمیت انتخابات ریاست جمهوری نباید ما را از انتخابات شوراها غافل کند. وی افزود: شوراها یکی از اصول مهم قانون اساسی است که خروجی آن با برگزاری انتخابات شایسته بدست خواهد آمد.

عبداللهی با بیان اینکه به دلیل ضیق وقت باید تا ۲۵ اسفند هرچه سریعتر هیات نظارت بر انتخابات در بخش ها مشخص شود ابراز داشت: از آن جا که باید جهت شروع  نامنویسی کاندیداها هیات اجرایی تشکیل شود باید نسبت به انتخاب هیات نظارت در بخش ها اقدام شود. وی افزود: از عزیزان هیات نظارت بر شهرستان ها می خواهیم که خدا را در همه حال در نظر داشته باشند و از برخوردهای سلیقه ای و جناحی بپرهیزندو با خویشتنداری و تعامل در چهارچوب قانون به همه کاندیداها به یک نگاه نگریسته شودکه ارزش های نظام اسلامی و حقوق شهروندی در آن لحاظ شود. وی همچنین درخواست داشت: خواهش من این است که  اطلاع رسانی اخبار و بحث پاسخگوئی را به سخنگوی هیات نظارت استان  بسپارید.

نظارت منتخبان مردم بر انتخابات شوراها رضایتمندی مردم را بیشتر می کند

محمد زالفی رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان رشت نیز با تشکر از اعتماد هیات نظارت استان به خود و اعضای دیگر بیان داشت: بار سنگینی بر دوش ما گذاشته شده و امیدواریم از عهده این مسئولین به خوبی خارج شویم. وی ادامه داد: سنگ بنای حکومتی که مردم را در سرلوحه کار خود می داند بر انتخابات استوار است و همین بحث نظارت بر آن را دارای اهمیت می کند.

فرماندار سابق رشت در ادامه گفت: از جمله نکات مثبت انتخابات شوراها این است که مقام نظارت عالی بر انتخابات بر دوش کسانی قرار دارد که خود منتخبان مردم هستندو همین به نظر شخصی من رضایتمندی بیشتر مردم را ایجاد خواهد کرد. وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم با قانونگرایی و رضایت مردم انتخابات پرشکوهی را برگزار کنیم.

جمشید رسایی و زهرا بوذری نیز در سخنان کوتاهی از اعتماد هیات نظارت به خود برای عهده داری این سمت تشکر کردند.

گیل خبر

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.