پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Friday, 13 December , 2019
امروز : جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸ - 16 ربيع ثاني 1441
شناسه خبر : 13814
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۸:۵۳ | ارسال توسط :

سید ابراهیم رئیسی رسما کاندید شد/محسن رضایی نامزد نمی شود/ ۵ کاندید جمنا مشخص شدند

راه سوم: دومین مجمع ملی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» از دقایقی پیش در مجموعه شهر آفتاب با حضور سه هزار نفر از اعضای این جبهه آغاز شد. قرار است در این نشست، از میان ۱۰ نفری که در مجمع ملی اول به عنوان کاندیدا انتخاب شده بودند، ۵ نفر به عنوان کاندیداهای نهایی جبهه […]

سید ابراهیم رئیسی رسما کاندید شد/محسن رضایی نامزد نمی شود/ ۵ کاندید جمنا مشخص شدند

راه سوم: دومین مجمع ملی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» از دقایقی پیش در مجموعه شهر آفتاب با حضور سه هزار نفر از اعضای این جبهه آغاز شد.

قرار است در این نشست، از میان ۱۰ نفری که در مجمع ملی اول به عنوان کاندیدا انتخاب شده بودند، ۵ نفر به عنوان کاندیداهای نهایی جبهه مردمی، در جریان یک رأی‌گیری انتخاب شوند.

کاندیداتوری حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی رسما اعلام شد

سید صولت مرتضوی که به نمایندگی از حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در دومین نشست مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی حضور یافته بود، اعلام کرد که، با انصراف از هیئت نظارت بر انتخابات، کاندیداتوری خود را پذیرفت و بنده این را خدمت را شما اعلام می‌کنم.

زاکانی:روحانی چرا دست مفسدان را در دولت باز گذاشته؟

علیرضا زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری صبح امروز در دومین مجمع ملی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» که در مجموعه شهر آفتاب در حال برگزاری است، گفت: در عرصه‌های خارجی فرصت‌های جدیدی برای ظرفیت انقلاب اسلامی ایجاد شده است.

وی با اشاره به روی کار آمدن ترامپ در انتخابات آمریکا، ادامه داد: انتخاب ترامپ یکی از این عرصه‌هاست، اما در عرصه داخلی هنوز از این فرصت‌ها بی‌بهره‌ایم.

نماینده پیشین مردم تهران در مجلس ادامه داد: آقای رئیس‌جمهور باید بگوید چرا دولت دست مفسدان اقتصادی را برای تعرض به بیت‌المال باز گذاشت؟ امروز روز حساب رئیس‌جمهور است، نه روز انشاء خواندن.

«محسن رضایی» کاندیدای انتخابات نمی‌شود

عبدالحسین روح‌الامینی صبح امروز در دومین مجمع ملی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» که در مجموعه شهر آفتاب در حال برگزاری است، پیام محسن رضایی را که به علت وقوع زلزله به استان خراسان رضوی سفر کرده، قرائت کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

ابتدا عرض کنم که از اینکه مرا پیشنهاد دادید تشکر می‌کنم، ولی همانطور که بارها عرض کرده‌ام تصمیم من تغییر نکرده است، تقاضایی برای کاندیداتوری ندارم.

امروز روز ایثار وفداکاری از طرف کاندیداها و روز تشکیل یک دولت انقلابی و کارامد جمعی ازسوی نیروهای انقلاب یعنی شماهاست.

امروز روز ایثار و برادری و وحدت از یک طرف و تصمیم‌گیری درست برای یاری‌رسانی به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران در شکست دشمن و مایوس کردن آمریکا در جنگ احزاب و جنگ اقتصادی است.

همان‌طور که بارها عرض کرده‌ام تصمیم من تغییر نکرده است، تقاضایی برای کاندیداتوری ندارم، حتی اگر مرا جزء پنج نفر انتخاب کنید، از هر تصمیمی که نیروهای انقلاب بگیرند حمایت می‌کنم. شما نیامده‌اید در اینجا که انتخاب کنید آمده‌اید که برای انقلاب تصمیم بگیرید.

من و شما نباید اشتباه کنیم. فرصت‌های زیادی از دست رفته است. زمان اشتباه‌کاری پایان یافته است.

خلاء نیروهای انقلاب نبود، رهبری نیست، ما بهترین رهبری را داریم، بلکه نبود فرماندهی است. جبهه مردمی می‌تواند خلاء مدیریت و فرماندهی را در جبهه انقلاب به صورت خرد جمعی حل کند.

از دعوت شما می‌خواهم استفاده کنم و نظرات خود را درباره مسئولیت نیروهای انقلاب اسلامی در شرایط کنونی کشور، مردم، منطقه بیان دارم و در آخر اگر فرصتی شد اشاره‌ای به فهرستی از برنامه دولت انقلابی بکنم که در تبلیغات در استان‌ها از آن استفاده کنید.

مقدمه

مقدمتا عرض کنم که از هفده سالگی که تکلیف سیاسی و مبارزاتی خود را شناختم. همیشه تکلیف را در دفع خطر و بحران چه درحوزه سیاسی و چه امنیتی و چه دفاعی و در این سی سال اخیر در اقتصاد آن هم با تایید امام و رهبری می‌دانستم.

درس و پست و مقام چیزی جز ابزاری برای انجام تکلیف الهی من نبوده است. کما اینکه پس از پایان جنگ که مطمئن شدم تهدید جدی ما در آینده در اقتصاد است از رشته مهندسی مکانیک تغییر رشته دادم و به اقتصاد روی آوردم و لیسانس و فوق‌لیسانس و دکترای اقتصاد را گرفتم.

در این مدت عمرم یک لحظه از انقلابی‌گری فاصله نگرفتم. در اوج خفقان رژیم شاهنشاهی در سن نوزده سالگی به زندان رفتم و بار دوم از دست آنها مخفی شدم و در مبارزه با رژیم شاه تا شب بیست و دوم بهمن از پای ننشستم.

سپس به تشکیل سازمانی از همه احزاب و گروه‌های انقلابی شناخته شده پیرو امام بر آمدیم و تا آستانه کاندیدا شدن مقام معظم رهبری در سال ۵۸ جلو رفتیم که ایشان البته شهید بهشتی را پیشنهاد دادند، ولی با ترور شهید مطهری و برجستگان دیگر انقلاب، فعالیت سیاسی و انتخابات را نیمه‌تمام گذاشتم و به سپاه رفتم و سازمان اطلاعاتی سپاه را بنیان گذاشتیم.

فرقانی‌ها و سازمان مجاهدین خلق و حزب توده را سرکوب کردیم و کودتای نوژه را خنثی و سپس به فرماندهی سپاه رسیدم که رهبر معظم انقلاب در انتصاب من به دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام فرمودند: و شما هم ظرفیت‌های آنها را دیده‌اید.

-دولت انقلابی باید گفتمان انقلابی متناسب با یک جهاد اقتصادی اجتماعی بسیج کننده تمامی اقشار جامعه علیه فقر و بیکاری از یک طرف و ایستادگی در مقابل آمریکا از سوی دیگر و ادامه نهضت مقاومت از سوی دیگر در منطقه را تولید کند.

-اعمال انضباط شدید از بیت‌المال گرفته و تا تصادفات و تا قاچاق و موادمخدر

الف- نهضت مردمی اقتصاد مقاومتی

۱- تحول اداری و مدیریتی در کشور از جمله اختیار دادن به استان‌ها صرفا در حوزه اقتصادی و تولید و تجارت
۲- برنامه کادرسازی و انتقال قدرت به نسل‌های سوم و چهارم است
۳-اصلاح یارانه‌ها و تبدیل آن به یارانه‌های درآمدی
۴-برنامه نجات بانکی
۵-موسسات تضمین اعتباری بنگاه‌های کوچک و متوسط
۶-کسب و کارهای خانگی
۷-نوسازی واحدهای صنعتی
۸۸-سازمان تجارت ملی

الف- برنامه ایران منطقه‌ای
۱-دیپلماسی اقتصادی
۲-اتحادیه کشورهای منطقه مقاومت
۳۳-تقویت نیروهای دفاعی کشور و متحدین در منطقه

چند توصیه:

قبل از اینکه چند توصیه برای شما نیروهای مخلص انقلاب داشته باشم باید به یک ابهام پاسخ بدهم و اینکه چرا که من معتقد به میدان دادن به جوان‌ها هستم ولی خودم همچنان در کنار شما در صحنه فعالیت و اقدام و عمل هستم.

لازم است توضیح دهم که مهمترین مسئولیت خود را آماده‌سازی نسل‌های سوم و چهارم انقلاب برای بر عهده گرفتن اداره کشور در آینده می‌دانم و چون این کار جز از طریق مدیریت جهادی و انقلابی که تنها در صحنه عملیاتی قابل انتقال به جوانان کشور است، امکان‌پذیر نیست، از صحنه کنار نرفته‌ام جز با شهادت کنار نخواهم رفت و انواع تهمت و افترا را به عزلت و گوشه‌نشینی ترجیح خواهم داد.

۱-جبهه مردمی نیروهای انقلاب را باید در اولین فرصت فراگیرتر سازید.

۲-جبهه مردمی مهمتر از یک انتخابات است، لذا نباید فدای اشخاص بشود و یا در صورت ناکامی تضعیف شود. در جنگ‌های صدر اسلام ارتش پیامبر در برخی جنگ‌ها شکست می‌خورد ولی ارتش ایشان منحل نمی‌شد. در جنگ خودمان هم همین‌طور بوده است.

۳- باید پنج نفری انتخاب شود که متناسب با سناریوهای احتمالی پاسخگو بوده و پیروزی را برای ما رقم بزند. ما باید به صورت یک تیم وارد رقابت بشویم و با هم رقابت نکنیم.

پروردگارا رهبر انقلاب را تا ظهور حضرت مهدی حفظ بفرما

محسن رضایی

اولویت‌های کشور از نظر حاجی‌بابایی

به گزارش تسنیم، حمیدرضا حاجی‌بابایی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری، صبح امروز در دومین مجمع ملی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» که در مجموعه شهر آفتاب در حال برگزاری است، گفت: کنار هم نشستیم تا به وضع موجود در مقابل ناکارآمدی‌های موجود بهتر بنگریم.

وی افزود:‌ رهبری و مردم کشور را از پیچ‌های حساس عبور دادند؛ هر چه نقد هست به سوی خواص است، چون مردم کار خود را خوب انجام می‌دهند و امروز هم فرزندان خود را به سوریه می‌فرستند.

حاجی‌بابایی خاطرنشان کرد: اشتغال، تولید، بهره‌وری، کشاورزی، صنعت و معدن، حمل و نقل ریلی، محیط زیست، توسعه سواحل مکران، توازن منطقه‌ای و نظام پرداخت عادلانه، توانمندسازی اقشار ضعیف، آسیب‌های اجتماعی، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، سیاست فعال خارجی، بیمه سلامت، مسائل حقوقی و قضایی و یارانه‌ها از مهمترین اولویت‌های امروز کشور است.

در دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ۳ هزار نفر حضور دارند

بذرپاش: به «دولت مسئله حل کن نیازمندیم» نه «مسئله اعلام کن»

مهرداد بذرپاش یکی از کاندیداهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در انتخابات ریاست‌جمهوری،‌ صبح امروز در دومین مجمع ملی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» که در مجموعه شهر آفتاب در حال برگزاری است، با بیان اینکه قرارمان این بود از خود بگذریم و به مردم برسیم، نه اینکه به حقوق‌های نجومی برسیم، گفت:‌ امروز عدد قاچاق در کشور صد هزار میلیارد تومان است که از مبادی رسمی و قانونی می‌گذرند، در حالی که ما ریگی را از آسمان به زمین می‌کشیم و دستگیر می‌کنیم. مردم گلایه‌مند هستند.

نماینده پیشین مردم تهران در مجلس ادامه داد:‌ از ظرفیت اساسی اساتید دانشگاه و دانشجویان و تولید علم در جهت رفع مشکلات کشور استفاده‌ نمی‌شود و با مقالات‌ خود مشکلات کشورهای دیگر را حل می‌کنیم. «دولت مسئله اعلام کن» نمی‌خواهیم، ما به «دولت مسئله حل کن نیازمندیم».

قالیباف: همه مرا می‌شناسند، نیازی به حضور در نشست ندیدم/ از مجمع حمایت می‌کنم

حجت الاسلام رحیمیان رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب طی سخنانی در نشست امروز گفته است: آقای قالیباف ضمن اعلام حمایت و تعهد نسبت به روند برنامه جبهه در صورت حضور در انتخابات اعلام کرده‌اند چون بنده را همه سروران می شناسند، نیازی به حضور ندیدم اما در عین حال حمایت خود را نسبت به روند کار و تعهد نسبت به روند جبهه در صورت نامزدی دارد.

نتیجه مذاکرات جبهه با کاندیداها + جدول کامل آرا

مهدی محمدی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در سخنانی گزارشی از آخرین روند کار این جبهه ارائه داد که بدین شرح است:

نخستین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی روز پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ در مجموعه شهر آفتاب برگزار شد. در این مجمع، که در آن منتخبان استان ها، اقشار و حامیان جبهه با حق رای حضور داشتند، ۲۱ فرد به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به رای اعضای مجمع گذاشته شدند و اعضای محترم مجمع از میان آنها به ۱۰ تن رای دادند.

این ۲۱ نفر خود از میان ۵۳ نفر برگزیده شده بودند که اسامی آنها طی یک فرآیند دو هفته ای، منطبق بر مجموعه ای از شاخص ها، از طریق اعضای مجمع از سراسر کشور به هیئت موسس جبهه پیشنهاد شده بود. هیئت موسس، پس از مذاکره فرد به فرد با این ۵۳ نفر و اعمال ضوابط مصوب، نام ۲۱ نفر از کسانی را که با کاندیداتوری موافقت داشته یا مخالفت جدی با طرح نام خود به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نداشتند، به مجمع اول اعلام کرد.

در مجمع اول، ۲۱۳۳ تعرفه مصرف شد. از این میزان، ۱۹۱۶ تعرفه سالم و ۲۱۷ تعرفه باطله بود. علت وجود ۲۱۷ تعرفه باطله هم این بود که مطابق قاعده اعلام شده در مجمع اول، تعرفه هایی که حاوی نام کمتر یا بیشتر از ۱۰ کاندیدا بود باطله محسوب گردید و شمارش نشد.

پس از توزیع تعرفه ها، رای گیری، و شمارش آرا، نتایج زیر، به ترتیب اکثریت آرا، حاصل شد:

همچنین در مجمع اول ۳۰ عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی انتخاب شدند که اسامی و آراء آنها قبلا از طریق رسانه ها اعلام شده است.

پس از تشکیل شورای مرکزی، هیئت رییسه شورای مرکزی و مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی نیز انتخاب شد که اسامی آنها هم قبلا از طریق رسانه ها اعلام شده است.

پس از این مرحله، چنانکه مکررا اعلام شده است هیئت رییسه شورای مرکزی با کاندیداهای منتخب در مجمع اول وارد مذاکره شد تا از میان آنها، ۱۰ کاندیدایی را که اولا حائز بیشترین رای شده اند و ثانیا به مکانیسم و شروط جبهه متعهد هستند، انتخاب و به مجمع ملی دوم معرفی نماید.

این مذاکرات تا آخر وقت دیشب (۱۶ فروردین ۱۳۹۶) ادامه داشته و در ادامه توضیح خواهم داد که کاندیداها به ترتیب حروف الفبا در این مذاکرات چه موضعی اتخاذ کردند.

آقای مهرداد بذرپاش در آخرین مذاکره اعلام کرد که تصمیم قطعی برای کاندیداتوری نگرفته است اما نظر مجمع ملی را برای خود دارای اولویت دانسته و در صورت کاندیداتوری در چارچوب سازوکار و تصمیمات جبهه عمل خواهد کرد. ایشان همچنین پیش از مجمع اول و در نشست با هیئت موسس، میثاق نامه جبهه را به طور مکتوب امضا کرده است.

با آقای سعید جلیلی در این مدت حداقل ۳ جلسه رسمی برگزار و در چندین جلسه غیر رسمی هم به تفصیل مذاکره شد. ایشان در نهایت اعلام کرد خروجی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را برای خود دارای حجیت نمی داند و در صورت کاندیداتوری در چارچوب مکانیسم و تصمیمات جبهه مردمی نیروهای انقلاب عمل نخواهند کرد.

آقای حمید رضا حاجی بابایی پیش از مجمع اول در دیدار با هیئت موسس جبهه، میثاق نامه را به طور مکتوب امضا و اعلام کرد در صورت کاندیداتوری از سازوکار و تصمیمات جبهه تبعیت خواهد کرد.

آقای محسن رضایی پیش از مجمع اول در دیدار با هیئت موسس جبهه، میثاق نامه را به طور مکتوب امضا و اعلام کرد در صورت کاندیداتوری از سازوکار و تصمیمات جبهه تبعیت خواهد کرد.

آقای سید ابراهیم رییسی از ابتدا نسبت به نامزد شدن امتناع داشت اما همواره از جبهه و فرآیند ها و سازوکار آن حمایت می کرد. پس از اعلام نظر مجمع اول ایشان از امتناع خود صرف نظر کرد و کاندیداتوری خود را محل تامل دانست. در آخرین مذاکره ایشان گفته است که من هنوز تصمیم قطعی برای نامزدی نگرفته ام اما با توجه به رای جبهه، مطالبه مردم و نظر بسیاری از شخصیت ها در صورتی که قصد کاندیداتوری داشته باشم حتما طبق سازوکار جبهه عمل می کنم و رای این مجمع در تصمیم نهایی من تاثیر خواهد داشت. همچنین ایشان با ارائه مکتوبی به هیئت رییسه جبهه سازوکار و شرایط جبهه را پذیرفته است.

آقای علیرضا زاکانی پیش از مجمع اول در دیدار با هیئت موسس جبهه، میثاق نامه را به طور مکتوب امضا و اعلام کرد در صورت کاندیداتوری از سازوکار و شروط جبهه تبعیت خواهد کرد.

آقای سید عزت الله ضرغامی نیز میثاق نامه را به طور مکتوب امضا و اعلام کرد در صورت کاندیداتوری از سازوکار و شروط جبهه تبعیت خواهد کرد.

آقای سید پرویز فتاح در آخرین مذاکره اعلام کرده است که سازوکار جبهه را کاملا قبول دارد. وی میثاق نامه جبهه را امضا کرده و گفته است که از هیچ کمکی به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مضایقه نخواهد کرد. در عین حال ایشان تاکید کرده که تصمیمی برای کاندیدا شدن ندارد اما اگر بخواهد به عرصه انتخابات ریاست جمهوری ورود پیدا کند حتما سازوکار جبهه را قبول دارد و طبق آن عمل خواهد کرد.

آقای رستم قاسمی پیش از مجمع اول در دیدار با هیئت موسس جبهه، میثاق نامه را به طور مکتوب امضا و اعلام کرد در صورت کاندیداتوری از سازوکار و شروط جبهه تبعیت خواهد کرد.

آقای محمدباقر قالیباف روز ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ طی نامه ای به شورای مرکزی اعلام کرد که درخواستی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری نداشته و ندارد اما در صورت ثبت نام در چارچوب سازوکار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی عمل خواهد کرد.

آقای علی نیکزاد نیز طی نامه ای به هیئت رییسه اعلام کرد که سازوکار و شرایط جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را قبول دارد و در صورت کاندیداتوری طبق آن عمل خواهد کرد.

همچنین لازم به ذکر است آقای علیرضا زالی پس از مجمع اول طی نامه ای از حضور در انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.

به این ترتیب و با توجه به آنکه فقط یک نفر از ۱۰ کاندیدای منتخب مجمع اول، یعنی آقای سعید جلیلی، از پذیرش سازوکار و مکانیسم جبهه امتناع کرد، نام ایشان از فهرست کاندیداهای معرفی شده به مجمع دوم حذف و نام آقای محسن رضایی که نفر یازدهم منتخب مجمع اول بود، به فهرست اضافه شد.

به این ترتیب، همانطور که در تعرفه های رای قابل مشاهده است، ۱۰ نفر از منتخبان مجمع اول که سازوکار و مکانیسم جبهه را نیز پذیرفته بودند معرفی می شوند و مجمع فعلی از میان آنها ۵ کاندیدا را برخواهد گزید.

این ترکیب ۱۰ نفره به استحضار و تایید هیئت محترم امنای جبهه رسیده است.

لازم به ذکر است، تمامی ۱۰ کاندیدای فعلی متعهد شده اند به تصمیم شورای مرکزی در این باره که چه تعداد از منتخبان پس از این مجمع در انتخابات ثبت نام کنند، چه تعداد در مناظرات حاضر شوند و نهایتا کاندیدای نهایی چه کسی باشد، پای بند باشند.

همچنین کاندیداها متعهد هستند در تشکیل تیم آینده دولت خود با جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی و تیم معرفی شده از سوی آن همکاری و هماهنگی کنند.

رئیسی به‌خاطر زلزله مشهد نتوانست در مجمع حضور یابد

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی که یکی از ۱۰ کاندیدای انتخاب شده در نخستین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بود، به دلیل وقوع زلزله در مشهد و نیاز استان خراسان رضوی به کمک‌های آستان قدس رضوی به فرآیند امدادرسانی، نتوانسته که در دومین مجمع عمومی که هم‌اکنون در حال برگزاری است، حضور یابد.


یادداشت حجت‌الاسلام رئیسی

وی همچنین در پیامی که حجت‌الاسلام رحیمیان آن را قرائت کرده است، اعلام کرده که، “قصد بنده حضور در این جلسه بود که به دلیل زلزله مشهد ضرورت دیدم در جمع مردم متدین مشهد حضور یابم. مراتب تشکر خود را ازحسن انتخاب جبهه اعلام می‌کنیم و امیدواریم به زودی توفیق دیدار دوستان را پیدا کنم.”

حجت‌الاسلام رحیمیان:نامزدهای «جبهه مردمی»پذیرفتند تا رسیدن به گزینه واحد پشتیبان باشند

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صبح امروز در دومین مجمع ملی این جبهه که در مجموعه شهر آفتاب در حال برگزاری است، گفت: شهادت می‌دهیم که با الهام از مکتب امام حسین(ع) و راه عاشورا و کربلا هدفی جز اصلاح امور و خدمت به اسلام و نظام اسلامی و انقلاب اسلامی نداریم.

وی ادامه داد: گواهی می‌دهیم که آنگاه که انتخاب می‌کنیم، برای خدا باشد و هدفی جز انقلاب اسلامی و ملت اسلام را در نظر نگیریم.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: خدایا گواهی می‌دهیم که آنها که نامزد این صحنه خطیر شده‌اند هدفی جز اسلام و مصلحتی جز ملت اسلام در نظر ندارند و نشان آن هم این است که این میثاق را پذیرفته‌اند و از صمیم قلب فرآیند جبهه مردمی نیروهای انقلاب را پذیرفته و این راه را با استقامت و پایداری می‌پیمایند تا به آنچه مورد نظر خداوند است، دسترسی پیدا کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان با اشاره به شرایط حساس کنونی کشور خاطرنشان کرد: در این مقطع حساس تاریخ، نمایندگان و اقشار و شوراهای استانی و شهرستانی ما تلاش خواهند کرد همه دغدغه‌مندان این نظام و سرنوشت جامعه و رفع مشکلات مردم را مدنظر قرار دهند و هر آنکه دغدغه اسلام دارد را زیر این چتر قرار دهند و هیچ انسان دغدغه‌مندی از پوشش این حرکت بزرگ جا نماند.

وی در پایان عنوان کرد: امیدواریم فرآیندی که امروز طی خواهیم کرد و از میان ۱۰ نفر که بعضا حضور خواهند داشت و بعضا هم در این جلسه حضور ندارند، ولی همگی پیمان این جبهه را پذیرفته‌اند به ۵ نفر برسیم و با ادامه این راه به کمال خود دست پیدا کنیم.

 

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.