پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Saturday, 7 December , 2019
امروز : شنبه, ۱۶ آذر , ۱۳۹۸ - 10 ربيع ثاني 1441
شناسه خبر : 14347
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۸ | ارسال توسط :

تمامی عروسی‌ها باید به‌صورت تفکیک جنسیتی و در ساعت تعیین شده برگزار شود

راه سوم: سرهنگ رضا محمدزاده با بیان اینکه پلیس در بعد ترافیکی و انتظامی بر تمامی کنسرت‌های موسیقی و برنامه‌های هنری و نمایشی نظارت کامل دارد گفت: پلیس مجری قانون است و موظف و مکلف برای برخورد با ناامنی‌ها و ناهنجاری‌هاست. رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان بیان داشت: با توجه […]

تمامی عروسی‌ها باید به‌صورت تفکیک جنسیتی و در ساعت تعیین شده برگزار شود

راه سوم: سرهنگ رضا محمدزاده با بیان اینکه پلیس در بعد ترافیکی و انتظامی بر تمامی کنسرت‌های موسیقی و برنامه‌های هنری و نمایشی نظارت کامل دارد گفت: پلیس مجری قانون است و موظف و مکلف برای برخورد با ناامنی‌ها و ناهنجاری‌هاست.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان بیان داشت: با توجه به ضوابط و قوانین تعیین شده توسط اداره اماکن برای مدیران تالارهای عروسی، تمامی عروسی‌ها باید به‌صورت تفکیک جنسیتی و در ساعت تعیین شده برگزار شود.

وی با بیان اینکه رسته شغلی به نام قلیانسرا وجود ندارد گفت: اتحادیه صنف پزندگان مجوزی را تحت مجوز چایخانه برای افراد صادر کرده و بعد از صدور مجوز عده‌ای از این افراد برای سودجویی و کسب منفعت بیشتر از قلیان استفاده می‌کنند که این امر به هیچ وجه با ضوابط تعریف شده پلیس اماکن همخوانی ندارد.

محمدزاده با اشاره به اینکه هرگونه اجرای موسیقی زنده و نمایش در سفره خانه‌های سنتی باید تحت ضوابط تعریف شده نیروی انتظامی باشد افزود: اگر رسته‌های شغلی دیگر و شهروندان برای جمع آوری قلیانسراها از پلیس درخواست کنند پلیس موظف و مکلف به جمع آوری این اماکن است.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به برگزاری کنسرت‌های موسیقی و اجراهای زنده گفت: قانون تاکید بر تایید محتوای کنسرت‌های موسیقی و اجراهای زنده از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد و مجوز این برنامه‌ها توسط آن اداره تایید می‌شود.

وی اظهار داشت: پلیس نظارت بر اماکن عمومی با اجرای هرگونه برنامه موسیقی، هنری و نمایشی توسط سفره خانه داران که بدون مجوز نیروی انتظامی باشد به‌شدت برخورد کرده و واحد صنفی مربوطه را با هماهنگی مقامات قضایی پلمپ می‌کند.

وی گفت: در استان گیلان بیش از ۸۵ هتل، ۲۹ هتل آپارتمان، ۴۸ واحد مهمانپذیر، ۵۸ مجتمع اقامتی و از ۴ هزار واحد خانه مسافر بیش از هزار و ۲۴۴ واحد خانه مسافر ساماندهی شده و مجاز وجود دارد و مابقی این خانه مسافرها جهت مجاز شدن توسط سازمان گردشگری مورد بررسی و شناسایی قرار می‌گیرند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه ۲۴۹ مجتمع غذاخوری و ۱۲ مجتمع سرگرمی و تفریحی در استان گیلان وجود دارد خاطرنشان کرد: تمامی این مجتمع‌ها تحت نظارت و بازرسی کامل پلیس قرار دارند.

محمدزاده با اشاره به اینکه در نوروز ۹۶ ورود مسافر به استان گیلان نسبت به نوروز سال گذشته ۱۶.۱۶ درصد رشد داشت تصریح کرد: اسکان مسافر نیز در نوروز ۹۶ نسبت به نوروز سال گذشته ۱۸.۵ درصد افزایش داشته و این آمار نشان دهنده توریست پذیر بودن استان گیلان است.

منبع:  تسنیم

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.