پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Monday, 1 June , 2020
امروز : دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹ - 10 شوال 1441
شناسه خبر : 14591
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۶ | ارسال توسط :

کاهش تعرفه برق در ایام تابستان در استان گیلان اعمال نمی‌شود

راه سوم:  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با بیان اینکه کاهش تعرفه برق در ایام گرم تابستان برای مناطق گرمسیری درجه دوم و سوم کشور اعمال می‌شود، گفت: استان از مناطق گرمسیری درجه ۴ کشور است و کاهش تعرفه برق در ایام تابستان در استان گیلان اعمال نمی‌شود. جمشید طالبی با اشاره به اینکه […]

کاهش تعرفه برق در ایام تابستان در استان گیلان اعمال نمی‌شود

راه سوم:  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با بیان اینکه کاهش تعرفه برق در ایام گرم تابستان برای مناطق گرمسیری درجه دوم و سوم کشور اعمال می‌شود، گفت: استان از مناطق گرمسیری درجه ۴ کشور است و کاهش تعرفه برق در ایام تابستان در استان گیلان اعمال نمی‌شود.

جمشید طالبی با اشاره به اینکه با توجه به فرا رسیدن فصل گرما مصرف برق مشترکان گیلانی به‌علت ورود دستگاه های سرمایشی به مدار شبکه توزیع برق افزایش می‌یابد اظهار داشت: در ایام پیش رو رعایت مصرف بهینه برق از سوی مشترکان یک ضرورت است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با تاکید بر اینکه رعایت اصول مدیریت بهینه مصرف برق به اقتصاد مشترکان کمک می‌کند افزود: علاوه بر مقوله مذکور مصرف بهینه از فشار به شبکه‌های برق جلوگیری می‌کند و برق پایداری را در استان به ارمغان می‌آورد.

وی با بیان اینکه در فصل پیش رو و ایام گرما شرکت توزیع نیروی برق گیلان هیچگونه قطع برق برنامه‌ریزی شده برای مشترکان ندارد خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود فصل پیش رو تابستانی گرم با مصرف بالای برق از سوی مشترکان گیلانی باشد.

طالبی با اشاره به اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان امسال در شبکه توزیع افزایش ظرفیت داشته است تصریح کرد: کلیه نقاطی که تابستان ۹۵ با مشکلات ضعف برق مواجه بودند شناسایی و بررسی شدند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با بیان اینکه از اوایل مهرماه تا دی ماه سال گذشته افزایش ظرفیت شبکه‌های توزیع برق در مناطق مورد نظر انجام شده است تاکید کرد: ترانس مناطقی که تابستان سال گذشته در استان گیلان با ضعف برق مواجه بوده تجهیز و تعویض شده است.

طالبی با تاکید بر اینکه تعداد مشترکان شبکه توزیع نیروی برق استان گیلان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است خاطرنشان کرد: بالغ بر ۴۵ هزار مشترک به مشترکان شبکه توزیع نیروی برق استان گیلان افزوده شده است.

وی تعداد مشترکان شبکه توزیع نیروی برق استان گیلان را بیش از یک میلیون و ۳۵۰ هزار مشترک عنوان کرد و اظهار داشت: افزایش مشترکان شبکه توزیع نیروی برق استان گیلان در مقایسه با سال گذشته بالغ بر ۴ درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با تاکید بر اینکه در حال حاضر تعرفه‌ها در حوزه خرید انشعاب کنتور و مصرف برق هیچگونه افزایش قیمتی نداشته است تصریح کرد: امید است مشترکان با مصرف بهینه انرژی برق به اقتصاد خانوار و پایداری شبکه‌های برق کمک کنند.

طالبی با بیان اینکه گیلان جزء مناطق گرمسیری درجه ۴ است و تعداد روزهای گرمسیری استان حداکثر ۲ ماه است خاطرنشان کرد: کاهش تعرفه مصرفی برق در ایام گرم سال برای گیلان به دلیل اینکه استان از مناطق گرمسیری درجه ۴ است پیش بینی نشده است.

وی با تاکید بر اینکه کاهش تعرفه برق در ایام گرم تابستان برای مناطق جنوبی کشور که جزء مناطق گرمسیری درجه دوم و سوم کشور محسوب می‌شوند اعمال می‌شود تصریح کرد: در حال حاضر گیلان از مناطق گرمسیری درجه ۴ است و برنامه‌ای برای اجرای قانون مذکور در گیلان تدوین نشده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با اشاره به خسارات ناشی از بارش سنگین برف سال گذشته به شبکه توزیع برق گیلان خاطرنشان کرد: ۹۵ درصد خسارات مذکور استانداردسازی شده است./ گیل نگاه

|
کلید واژه ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.