پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Thursday, 20 February , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۸ - 26 جماد ثاني 1441
شناسه خبر : 15603
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۲ | ارسال توسط :

افتخار دولت این است که با آمارهای غلط در پی فریب مردم نبوده است

اختصاصی راه سوم: مراسم بازگشایی ستاد مرکزی دکتر روحانی در شهرستان رشت عصر امروز با حضور رئیس ستاد دکتر روحانی در استان گیلان برگزار گشت. در این مراسم حسینی با بیان اینکه در سال ۹۲ شاهد اتفاقی نادر در سپهر سیاسی و تاریخ معاصر ایران با محوریت آیت الله هاشمی و شخص روحانی بودیم؛ اصلاح […]

افتخار دولت این است که با آمارهای غلط در پی فریب مردم نبوده است

اختصاصی راه سوم: مراسم بازگشایی ستاد مرکزی دکتر روحانی در شهرستان رشت عصر امروز با حضور رئیس ستاد دکتر روحانی در استان گیلان برگزار گشت.

در این مراسم حسینی با بیان اینکه در سال ۹۲ شاهد اتفاقی نادر در سپهر سیاسی و تاریخ معاصر ایران با محوریت آیت الله هاشمی و شخص روحانی بودیم؛ اصلاح طلبی را گفتمانی مبتنی بر شاخصه هایی روشن دانست که به دنبال یافتن راههائی نوین در جهت منافع مردم و به دور از هرگونه شیوه های براندازانه است.

وی با بیان اینکه در دوران معاصر دیگر روزگار انقلاب ها سپری گشته است و نمی توان برای دست یافتن به نتیجه دلخواه به چنین راه هایی دست یازید، افزود: ما شاهد انقلابی پرخیر و برکت در این سرزمین بوده ایم اما برای جلوگیری از انسداد و بن بست در آن نیازمند راههائی اصلاح طلبانه هستیم.

حسینی ضمن تاکید بر اینکه گفتمان اصلاح طلبانه در روح و فکر و جان مردم نشسته است مهمترین رکن آن را آزادی مبتنی بر قانون دانست که با طبیعت و سرشت انسانها عجین گشته است.

رئیس ستاد دکتر روحانی در استان گیلان، مطبوعات را رکن اساسی آزادی در تمام جوامع و چشمان بیدار حاکمیت دانست. وی با اذعان به اینکه از جمله عناصری که می تواند راه پیشرفت فساد و تباهی را در هر جامعه ای مسدود نماید، حضور آزادانه مطبوعات است، قانون را تنها داور دارای رسمیت برای هرگونه اقدامی در این راستا دانست.

حسینی با تاکید بر اینکه حتی تفکر اصلاح طلبی هم در ذات خود به اصلاحات نیاز دارد، افزود: ما بر آن هستیم تا از مجرای اعتدال بتوانیم تفکرات اصلاح طلبانه را بسط و گسترش دهیم و ترکیب این دو در کنار یکدیگر در طی سالیان متمادی مارا به دستیابی به هدف رهنمون خواهد ساخت.

حسینی اظهار داشت: گفتمان روحانی در ۴ سال گذشته در پی تبیین حقوق شهروندی بوده است و با ارایه آن حق مطالبه حقوق مردم را از دولتمردان به آنها یادآور گشته است. وی با بیان اینکه روحانی چهره واقعی ایران و ایرانی را در دنیا به نمایش گذاشته است افزود: آقای روحانی پیام مردم را در سال ۹۲ به درستی دریافت نمود و درک صحیح از آن منجر گشت تا برجام به ثمر نشسته و اقتصاد ایران نشانه های تحولات بنیادین را به خود ببیند.

رئیس ستاد دکتر روحانی در گیلان با بیان اینکه روحانی هرگز آمار غلط و دروغ به مردم عرضه نمی کند و هیچگاه در پی فریب آنها نبوده است ادامه داد: این افتخاری بزرگ برای این دولت و شخص رئیس جمهوری است که مردمان ایران را اشخاصی ناآگاه تلقی نمی کند و هرجا که لازم بوده است با شهامت به اشتباه خود اذعان داشته است.

حسینی افزود: امروز اقتصاد ایران از ۶- درصد با بالای ۵ درصد رسیده است و تورم ۴۰ درصدی کشور در سایه مدیریتی صحیح تک رقمی شده است.

حسینی در پایان تصریح نمود: ما با هرگونه رفتار مبتنی بر حذف مخالف هستیم و اتفاقا از اینکه مخالفان ما در عرصه حضور داشته باشند استقبال می کنیم. وی افزود: اگر که می خواهید بذر امید کاشته شده در دلها نخشکد در پای صندوق های رای حضوری باشکوه داشته باشید.

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.