پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Thursday, 4 June , 2020
امروز : پنج شنبه, ۱۵ خرداد , ۱۳۹۹ - 13 شوال 1441
شناسه خبر : 15577
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۳ | ارسال توسط :

جریان سیاسی واحد پس از انتخابات ۹۶ شکل خواهدگرفت

ستاد مرکزی حسن روحانی در شهرستان فومن افتتاح شد. راه سوم: عصر امروز ستاد مرکزی حسن روحانی با حضور رییس حزب اعتدال توسعه استان گیلان و نماینده مردم شهرستان های فومن شفت در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد. محمد مهدی افتخاری با اشاره به فضای انتخاباتی موجود عدم شرکت و حضور در انتخابات را خواست […]

جریان سیاسی واحد پس از انتخابات ۹۶ شکل خواهدگرفت

ستاد مرکزی حسن روحانی در شهرستان فومن افتتاح شد.

راه سوم: عصر امروز ستاد مرکزی حسن روحانی با حضور رییس حزب اعتدال توسعه استان گیلان و نماینده مردم شهرستان های فومن شفت در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

محمد مهدی افتخاری با اشاره به فضای انتخاباتی موجود عدم شرکت و حضور در انتخابات را خواست اصلی دشمنان نظام جمهوری اسلامی دانست. ایشان با اشاره به تایید صلاحیت ۶کاندیدا توسط شورای نگهبان از مردم خواست با رعایت  اخلاق اجتماعی به مشارکت سیاسی بپردازند.

نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت از حضور در ستاد انتخاباتی کاندیدی گفت که در سخت ترین شرایط ممکن سکان کشور را به دست گرفته است. حسن روحانی نمود یک رییس جمهور موفق در جمهوری اسلامی ایران است.

افتخاری با تاکید به اینکه همواره دولت تدبیر و امید با برخی از بی مهری ها مواجهه بود است اما نباید فراموش کنیم که این دولت چه خدمات گران بهایی در حوزه سیاست خارجی و حل مشکلات داخلی از جمله مهار تورم و  ایجاد طرح های سلامت و پروژه های عظیمی مثل پارس جنوبی و عملیات گاز رسانی در مناطق مختلف  داشته است

اما با این وجود دولت روحانی هیچ گونه ادعایی ندارد و تمام کمی ها و کاستی ها من جمله در خصوص طرح مسکن و بسیاری از حوزه های دیکر را می پذیرد.

هدف اصلی دولت در چهار سال اخیر حضور  تاثیر گذار در حوزه  بین المللی بود است که این امر تحقی یافته است چرا که بسیاری از کشورهای مدعی در مقابل جمهوری اسلامی ایران به زانو افتاده اند که همگی حکایت از حمایت مقام معظم رهبری و مردم همیشه در صحنه دارد .

درانتها افتخاری حمایت از حسن روحانی را در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری حمایت    از  آینده ایی روشن خواند که دولت تدبیر امید به تصویر خواهد کشید.

در ادامه کیوان محمدی رییس حزب اعتدال و توسعه در گیلان به ایراد سخنرانی پرداخت.

محمدی انتخاب حسن روحانی را انتخابی عقلانی خواندکه بعد از انتخابات ۱۳۹۶شاهد مسیری جدیدی در عرصه صف بندی سیاسی کشور خواهیم بود اینگونه که دیگر صحبت از اعتدال یا اصلاحات به تنهایی نخواهد بود بلکه همه به دنبال یک جریان سیاسی واحدی خواهند بود که در سایه عقلانیت کشور با اتحاد اداره خواهد شد.

ایشان به برخی از عملکردهای دولت روحانی در چهار سال نخست اشاره کرد:

کشوری که در  انتهای سال ۱۳۹۲ وارد کننده  عظیم گندم بوده است هم اکنون  توانایی  صادرات این محصول را  دارد.

روحانی در ابتدا کار خود با ۸۰هزار کارخانه تعطیل شده مواجهه بود که در سال۹۶این تعداد به ۲۲هزار کاهش یافته است.

در انتها محمدی از روسای ستاد های روحانی در شهرستان فومن قدر دانی کرد و افزود که محسن عارف و علی شفاهی در کنار هم برای کسب آرای هرچه بیشتر حسن روحانی در شهرستان فومن تلاش خواهند کرد.

سید احمد حسینی رییس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در گیلان  نیز خاطر نشان کرد که عملکرد دولت نهم و دهم کشور را در مسیر بحران قرار داد و در بسیاری از حوزه های با چالش های اساسی رو به رو کرد.

ایشان دولت یازدهم را دولت راست گویان خواهند چرا که هرجا اشتباهی انجام داده است از مردم عذرخواهی کرده است.اما این مساله حقیقت ندارد که بگوییم این دولت هیچ کاری نکرده است.

حسینی با تاکید به اینکه دولت روحانی به دنبال منافع ملی و حفظ عزت و کرامت کشور عزیزمان است هم اکنون باید با انتخاب خود به مخالفان نشان دهیم که ایران باید در سال های آیتی دست کسانی باشد که منافع ملی را به هرچیزی ترجیح میدهند.

 

 

 

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.