پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Wednesday, 3 June , 2020
امروز : چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹ - 12 شوال 1441
شناسه خبر : 16044
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹ | ارسال توسط :

ایجاد تریبون آزاد در ستاد حزب اعتدال و توسعه گیلان

راه سوم: بهروز عباسی قائم‌مقام ستاد اعتدال و توسعه در گیلان بانام بردن از ستادها به‌عنوان ابزار تبلیغاتی، رسالت اصحاب رسانه را توزیع خبر در جهت افزایش مشارکت مردمی دانست. او در جریان نشست خبری که صبح امروز در ستاد این حزب در خیابان نامجو رشت برگزار شد،ابراز امیدواری کرد: با ایجاد فضای همدلی، هم‌صدایی […]

ایجاد تریبون آزاد در ستاد حزب اعتدال و توسعه گیلان

راه سوم: بهروز عباسی قائم‌مقام ستاد اعتدال و توسعه در گیلان بانام بردن از ستادها به‌عنوان ابزار تبلیغاتی، رسالت اصحاب رسانه را توزیع خبر در جهت افزایش مشارکت مردمی دانست.

او در جریان نشست خبری که صبح امروز در ستاد این حزب در خیابان نامجو رشت برگزار شد،ابراز امیدواری کرد: با ایجاد فضای همدلی، هم‌صدایی و مودت در جهت استمرار دولت تدبیر و امید گام برداریم.

قائم‌مقام ستاد حزب اعتدال و توسعه حسن روحانی در گیلان رسالت این حزب را دو برابر کردن سرعت و جهش در فضای تبلیغاتی عنوان کرد.

قائم‌مقام ستاد اعتدال و توسعه در گیلان ادامه داد: تعدد ستادها برای ساماندهی اطلاعات بیشتر و محل رجوع بودن، به دلیل تنوع افکار در این زیرمجموعه است .

او اضافه کرد به دلیل حفظ انسجام در عین سلایق و نقطه نظرات متفاوت احکام مختلفی برای ستادها صادرشده است.

این فعال سیاسی وظیفه ستادها را بسترسازی برای کسب آرای حداکثری در فضایی امن و توام با آرامش برای یک انتخاب بزرگ مطرح کرد.عباسی در خصوص چگونگی کسب آرای خاموش گفت:انتقال اطلاعات درست و شفاف‌سازی  از راه افراد مورد وثوق می‌تواند در جلب آرای خاموش کمک کند.

قائم‌مقام این ستاد روحانی در گیلان همچنین از ایجاد تریبون آزاد در ستاد حزب اعتدال و توسعه خبر داد.

او گریزی به انتخابات شورای شهر زد و کاندیداهای شورای شهر و روستا به‌عنوان جریان انتقالی در حوزه‌هایی که نیروهای عملیاتی ظرفیت فعالیت‌های کوچه به کوچه ندارند، یاد کرد.

عباسی از مهم‌ترین مشکلات کمبود نیرو، فعالیت‌های فصلی و نداشتن تشکیلات با ساختار معین برای رسیدن به اهدافی که نهایت آن انتخابات است را ابراز کرد. او افزود:بسترسازی مناسب در چهارچوب فعالیت‌های حزبی باید صورت گیرد.

عباسی درصدی از افزایش آرا را به هیجانات انتخابات مربوط دانست که از طریق انتقال مراجع عمومی مثل هنرمندان به اکثریت جامعه می‌رسد و ذکر کرد که هنوز تب انتخابات جامعه را فرا نگرفته است.

او همچنین با انتقاد از ساختار مناظره‌های تلویزیونی قدرت تخریب را در فرصت‌های محدود هر کاندیدا بیشتر دانست. عباسی در ادامه پمپاژهای تبلیغاتی رسانه ملی را به شکل مأیوس کننده و نه مثبت دید و گفت: مشارکت مردم در حالی صورت می‌گیرد که نقطه نظرات افراد بدون گزینش منتشر شود.

این فعال انتخاباتی ستاد حزب اعتدال و توسعه و شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان را و بازوی اجرایی ستاد روحانی در گیلان معرفی کرد. او در ادامه بر این مهم که هنوز فرهنگ استفاده از شیوه‌های تبلیغاتی و استفاده از سخنران‌های ملی فراهم نشده است تأکید کرد و خاطرنشان کرد که در ادامه هماهنگی‌ها بهتر صورت خواهند گرفت.

عباسی ضمن اشاره به وضعیت خوب حسن روحانی در گیلان طبق برآوردهای صورت گرفته، احتمال حضور روحانی در گیلان را در  مدت‌زمان کوتاه باقی‌مانده را ضعیف دانست.

او همچنین ابراز امیدواری کرد استان گیلان در حمایت از دولت تدبیر و امید که در سال ۹۲ رتبه چهارم داشت، ارتقای مقام پیدا کند.

مهدیه عطایی

 

|
کلید واژه ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.