راه سوم: مسئول کمیته برگزاری مسابقات هیأت اتومبیل رانی و موتورسواری فومن از برگزاری نخستین دوره از مسابقات کارتینگ با عنوان «جام رمضان» در این شهرستان خبر داد.

رضا اکبری اظهار کرد: امسال برای نخستین بار مسابقات رشته «کارتینگ» جام رمضان در شهرستان فومن برگزار می شود.

وی افزود این مسابقات با همکاری مجتمع تفریحی هفت اقلیم و در پیست کارتینگ  این مجتمع تفریحی برگزار می شود.

مسئول کمیته برگزاری مسابقات هیأت اتومبیل رانی و موتورسواری فومن گفت: نخستین دوره از مسابقات کارتینگ «جام رمضان» روز چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه رأس ساعت ۲۲ شب در محل مذکور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه کارتینگ از جمله رشته های اتومبیلرانی است که علاقه مندان زیادی دارد، خاطرنشان کرد: به همین منظور و برای برگزاری هرچه بهتر و با کیفیت تر مسابقات برای این دوره از جام با صلاحدید مسئولان برگزار کننده محدودیت حضور در نظر گرفته شده و لازم به ذکر است که تنها ۵۰ نفر از علاقه مندان می توانند شرکت کنند.

اکبری با اشاره به اینکه محدود کردن تعداد شرکت کننده به منظور ایجاد رقابت شدیدتر و هیجان انگیزتر است، تصریح کرد: با توجه به سابقه خوب هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری شهرستان فومن در برگزاری مسابقات انتظار می رود این دوره نیز با استقبال گسترده ای همراه شود.

وی همچنین به برخی از مسابقات برگزار شده توسط این هیأت در سال گذشته اشاره کرد و یادآورشد: مسابقات ماشین های کلاسیک، آفرود در منطقه تاریخی قلعه رودخان، رالی خانوادگی از لاهیجان تا فومن و همچنین مسابقات درگ از جمله مسابقاتی است که در سال گذشته برگزار شد.

به گفته این مسئول تنها در مسابقات درگ بیش از دو هزار و ۵۰۰ نفر تماشاچی حضور داشتند که نشان از علاقه مندی جوانان به این رشته مهیج است/ گیل خبر