پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Wednesday, 1 April , 2020
امروز : چهارشنبه, ۱۳ فروردین , ۱۳۹۹ - 8 شعبان 1441
شناسه خبر : 17618
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷ | ارسال توسط :

چرا احمدی نژاد درخواست کمک های مردمی کرد؟

راه سوم: اما به نظر می رسد این تنها صورت ماجرا باشد. چرا که به طور قطع موضوع حفاظت از محمود احمدی نژاد مساله ای نیست که بر زمین گذاشته شود و به طور کلی حافظت فیزیکی شخصیت ها ساز و کار منظم و تعریف شده خودش را دارد که در مورد وی نیز به […]

چرا احمدی نژاد درخواست کمک های مردمی کرد؟

راه سوم: اما به نظر می رسد این تنها صورت ماجرا باشد. چرا که به طور قطع موضوع حفاظت از محمود احمدی نژاد مساله ای نیست که بر زمین گذاشته شود و به طور کلی حافظت فیزیکی شخصیت ها ساز و کار منظم و تعریف شده خودش را دارد که در مورد وی نیز به اجرا در می آید.

احمدی نژاد و اتاق فکرش از این فراخوان کمک های مردمی دو هدف را دنبال می کنند. نخست آنکه با این روش یکبار دیگر در کانون اخبار قرار بگیرند که گرفتند. چیزی که در طول سال های پس از پایان ریاست جمهوری ، رییس دولت های نهم و دهم نشان داده که به شدت به آن علاقمند است.

اما هدف دوم و اصلی از این فراخوان ارسال یک پیام به اصولگرایان است. محمود احمدی نژاد و اطرافیانش بارها تاکید کرده اند که جریان اصولگرایی بدون احمدی نژاد کاری از پیش نمی برد. آنها با این گلریزان قصد دارند یکبار دیگر محبوبیت احمدی نژاد را در بین حامیانش ، به رخ جریان اصولگرایی بکشند و پایگاه مردمی خود را یادآوری کنند تا بلکه از این راه یک بار دیگر به زمین بازی بازگردند. هر چند به نظر می رسد سال هاست که جریان اصلی اصولگرایی کشور از نام او عبور کرده است.

احمدی نژاد با این کارها می خواهد بگوید که هنوز در سپهر سیاست ایران عقاب تیز پروازیست.

|
کلید واژه ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.