پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Friday, 21 February , 2020
امروز : جمعه, ۲ اسفند , ۱۳۹۸ - 27 جماد ثاني 1441
شناسه خبر : 17799
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸ | ارسال توسط :

برای خوش آمد دعوت کنندگان مجلس به تملق سخن می گویید

راه سوم: سخنان اخیر صادق زیباکلام درباره برخی دولتمردان روحانی و بویژه محمد باقر نوبخت با واکنش های شدید و گسترده طرفداران روحانی بویژه در گیلان همراه بود. متن زیر نامه اعتراضی دیگری از یکی از اصلاح طلبان گیلان در پاسخ به اظهارات اخیر ایشان است: جناب آقای دکتر زیباکلام با سلام واحترام: بگمانم شما […]

برای خوش آمد دعوت کنندگان مجلس به تملق سخن می گویید

راه سوم: سخنان اخیر صادق زیباکلام درباره برخی دولتمردان روحانی و بویژه محمد باقر نوبخت با واکنش های شدید و گسترده طرفداران روحانی بویژه در گیلان همراه بود. متن زیر نامه اعتراضی دیگری از یکی از اصلاح طلبان گیلان در پاسخ به اظهارات اخیر ایشان است:

جناب آقای دکتر زیباکلام

با سلام واحترام:

بگمانم شما نیز مأموریتی شبیه “….. ” دارید تا چهره های برتر را با کلام زشت در نظرگاه مخاطبین خود خراب کنید و هر روز که می گذرد از “مأمور” بودن شما اطمینان بیشتری حاصل می شود.

چند مرحله که علیه آقایان دکتر محمد باقر نوبخت و دکتر الیاس حضرتی صحبت کردید. این بزرگواران اجازه ندادند که پاسخی به شما داده شود شاید هم برایشان اهمیتی نداشت.

شما از کدام “”اصلاح طلبان””سخن میرانید که دل پرخون دارند؟ الیاس حضرتی پایه گذار اصلاح طلبی در گیلان؟ مهندس هرمز ربانی اصلاح طلب راستین؟ یا آقای دکتر زاهد چهره برتر اصلاح طلبی در گیلان؟

دکتر زاهد گیلانی که هم در سخنرانی و سخندانی از جنابعالی مطلقا برتر است به شما هشدار داده بودند که در گیلان که به سخن دانی و خوشخوانی از رتبه بالایی برخوردارند، به گزاف سخن نرانید و با احتیاط کلام بر لب آری و مراقب باشید حرفی بیهوده بر زبان نیاری.

کدام اصلاح طلبان را میگویید؟ شما اشاره به فرصت طلبانی می کنید که هیچ جایگاهی در بین مردم گیلان ندارند و شما نیز در زمره همان فرصت طلبانی هستید که در هر مجلس و محفلی برای خوش آمد دعوت کنندگانتان به تملق سخن میگویید و به گمانم در “”بن بست”” می تازید.

مشکل شما این است که زیاد “”حرف””میزنید و آدم حراف بسیار بیهوده سخن گوید و اشتباه فاحش در کلامش پدید آید، مغز خسته شما به استراحت نیاز دارد تا سلول های بیمار آن به دوران نقاهت نزدیک شود.

شما به بزرگان گیلانی حسادت می ورزید و پاسخ حافظ شیرازی را بشنوید که:

گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید
گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم

علی افتخاری
از اصلاح طلبان نخستین گیلان

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.