به گزارش راه سوم؛ خیابان ساحلی یکی از گرانترین آدرس‌های آمریکا و شاید دنیاست که جای تعجبی ندارد در آن اختصاصی‌ترین عمارت‌ها و خانه‌های مجلل را مشاهده کنیم. در اینجا میلیاردرهای سرشناس دنیا در کنار هم زندگی می‌کنند. در خیابان ساحلی میدوو، بالگرد یکی از رایج‌ترین وسایل حمل و نقل است که از این طریق میلیاردرهای ساکن در آن خود را به منهتن می‌رسانند. اما اینکه چه کسانی در این منطقه از دنیا زندگی می‌کنند و چه ارقامی برای عمارت‌های مجللشان می‌پردازند در نوع خود جالب به نظر می‌رسد.

یکی از معروفترین زوج‌های ساکن این کنارگذر، دیانا کیتون و جک نیکلسون بودند که در سال ۲۰۱۴ عمارتشان را به قیمت نجومی ۴۱ میلیون دلار به جیمی تیش غول دنیای هتل‌داری فروختند. این عمارت ۱۱ اتاق خواب دارد.

یکی دیگر از عمارت‌های مجلل این منطقه متعلق به رابرت سیلرمن یا همان پادشاه موسیقی برقی است که در همان سال یعنی ۲۰۱۴ به قیمت ۳۷٫۵ میلیون دلار فروخت.

«میرون گلدفینگر» در خیابان ساحلی میدوو یکی از شناخته‌ شده‌ترین نام‌ها در میان میلیاردرها است که او هم عمارتی بزرگ را در نوامبر سال ۲۰۱۴ به قیمت ۲۹٫۵ میلیون دلار به یک خریدار ناشناس فروخت. این عمارت در زمره مدرن‌ترین خانه‌های بزرگ منطقه همپتونز قرار می‌گیرد.

دانیل آک مرد همه کاره گروه مدیریت سرمایه Och-Ziff هم در میان میلیاردرنشین‌های خیابان ساحلی میدوو است که در خانه‌ای به قیمت ۲۶٫۵ میلیون دلار زندگی می‌کند.

کمی آن طرف‌تر، دیوید کاچ که گروه صنایع کاچ را هدایت می‌کند صاحب عمارتی است که ۷ اتاق خواب دارد. چندی پیش نشریه فوربس قیمت این خانه را چیزی در حدود ۲۳٫۲ میلیون دلار اعلام کرده بود. این عمارت دارای زمین تنیس و یک استخر کنار دریا دارد.

در همسایگی دیوید کاچ، جیسون کارتر شوهر جولیا کارتر زندگی می‌کند. جولیا در سال ۲۰۱۴ از دنیا رفت و حالا همسرش در عمارتی به سبک معماری فرانسوی به سر می‌برد که می‌خواهد آن را اجاره دهد. اجاره این عمارت ماهانه ۱۰۰ هزار دلار است.

لئون بلک تاجر معروف آمریکایی و بنیانگذار شرکت مدیریت جهانی آپولو یکی دیگر از ساکنان معروف این خط ساحلی است. او دارای عمارتی بزرگ است که در بخشی از آن زمین تنیس و یک استخر روباز قرار دارد.

ویوید گاریپالی که او را به عنوان غول خدمات بهداشتی و سلامتی در آمریکا می‌شناسند از جمله ساکنان این منطقه از نیویورک است. او در سال ۲۰۱۲ و پس از چانه زنی زیاد، عمارت بزرگ و دیدنی «توری برچ» از چهره‌های شناخته شده دنیای مد را به قیمت ناچیز ۱۱ میلیون دلار خرید و جالب اینکه برچ چهار سال قبل از آن، بیش از دو برابر این مبلغ برای خرید عمارتش پول داده بود.

ویلیام سالومون هم در نوار ساحلی میدوو خانه داشت. او که سرمایه‌گذار پیشین بانک برادران سالومون محسوب می‌شود در سال ۲۰۱۵ عمارتش را به قیمت ۳۷ میلیون دلار به فروش رساند. هویت خریدار هرگز فاش نشد و هیچ کس هم درباره این خانه چیزی نمی‌داند.

کمتر کسی است که در دنیای سلبریتی‌ها کلوین کلین را نشناسد. او صاحب یکی از گرانقیمت‌ترین عمارت‌های خیابان ساحلی میدوو است. این عمارت تلفیقی هنرمندانه از شیشه و بتن است که گفته می‌شود با هزینه نجومی ۷۵ میلیون دلار ساخته شده است.

کمی آن سوتر، ایان شراگر که یک هتل‌دار بزرگ و بانفوذ محسوب می‌شود عمارتی با ۱۰ اتاق خواب و یک زمین تنیس مجهز دارد. او از جمله قدیمی‌ترین ساکنان این منطقه به شمار می‌آید که از دهه ۸۰ میلادی در عمارتش ساکن است.

جرالد جی فورد از مدیران ارشد صندوق مالی فورد هم در میدوو عمارت دارد. البته او این خانه بزرگ را صرفا برای پذیرایی از مهمانانش خریداری کرده است.

یکی دیگر از گران‌ترین عمارت‌های این منطقه از نیویورک به تدی فراستمن تعلق داشت. عمارت او که یک مدیر مالی معروف در آمریکاست ۳۴ میلیون دلار ارزش دارد که در سال ۲۰۱۳ آن را به قیمت ۲۴ میلیون دلار فروخت. این عمارت یکی از زیباترین و خاص‌ترین خانه‌های میدوو محسوب می‌شود به خصوص به خاطر رنگ سفید درخشان نمای بیرونی آن.

عمارتی در حال ساخت در ساحل دیدنی میدوو که ۴۹ میلیون دلار قیمت دارد وجود دارد. این عمارت فعلا صاحبی ندارد اما در دل خود یک زمین تنیس و استخر مجهز را جا داده است.

downloadfileدیانا کیتون و جک نیکلسون عمارتشان را ۴۱ میلیون دلار به غول دنیای هتل‌داری فروختند

downloadfile-1عمارت رابرت سیلرمن پادشاه موسیقی برقی که در سال ۲۰۱۴ به قیمت ۳۷٫۵ میلیون دلار فروخت

downloadfile-2میرون گلدفینگر عمارتی بزرگ را ۲۹٫۵ میلیون دلار فروخت. این عمارت یکی از مدرن‌ترین خانه‌های منطقه میلیاردرهاست

downloadfile-3همه کاره گروه مدیریت سرمایه Och-Ziff در خانه‌ای به قیمت ۲۶٫۵ میلیون دلار زندگی می‌کند

downloadfile-4

دیوید کاچ صاحب عمارتی ۲۳٫۲ میلیون دلاری است. این عمارت دارای زمین تنیس و یک استخر کنار دریا دارد

downloadfile-5جیسون کارتر شوهر جولیا کارتر در عمارتی به سبک معماری فرانسوی زندگی می‌کند

leon-black-american-businessman-and-cofounder-of-apollo-global-management-owns-this-extravagant-four-lot-compoundلئون بلک بنیانگذار شرکت مدیریت جهانی آپولو عمارتی دارد که در بخشی از آن زمین تنیس و استخر روباز قرار دارد

downloadfileویوید گاریپالی غول خدمات بهداشتی و سلامتی از جمله ساکنان این منطقه است

0000000000000000-1

ویلیام سالومون در سال ۲۰۱۵ عمارتش را به قیمت ۳۷ میلیون دلار به فروش رساند

0000کلوین کلین صاحب یکی از گرانقیمت‌ترین عمارت‌ها است که با هزینه نجومی ۷۵ میلیون دلار ساخته شده است

000جرالد جی فورد از مدیران ارشد صندوق مالی فورد این خانه بزرگ را صرفا برای پذیرایی از مهمانانش خریده است

00000000000تدی فراستمن یکی از گران‌ترین عمارت‌های منطقه را دارد که از زیباترین و خاص‌ترین آنهاست

000000000000000000000000000000عمارتی در حال ساخت در ساحل دیدنی میدوو که ۴۹ میلیون دلار قیمت دارد