پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Saturday, 6 June , 2020
امروز : شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹ - 15 شوال 1441
شناسه خبر : 19748
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹ | ارسال توسط :

اجرای طرح نظرسنجی رضایتمندی مشترکین از خدمات شرکت گاز

راه سوم: مدیر مرکز ایسپای گیلان از اجرای طرح سنجش «میزان رضایتمندی مشترکین خانگی و تجاری شهری و روستایی از نحوه ارایه خدمات شرکت گاز استان گیلان» خبرداد. لیلا شعبانی، مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) جهاددانشگاهی شعبه گیلان، در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، با اشاره به اهمیت انرژی گاز و انجام نظرسنجی در خصوص […]

اجرای طرح نظرسنجی رضایتمندی مشترکین از خدمات شرکت گاز

راه سوم: مدیر مرکز ایسپای گیلان از اجرای طرح سنجش «میزان رضایتمندی مشترکین خانگی و تجاری شهری و روستایی از نحوه ارایه خدمات شرکت گاز استان گیلان» خبرداد.

لیلا شعبانی، مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) جهاددانشگاهی شعبه گیلان، در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، با اشاره به اهمیت انرژی گاز و انجام نظرسنجی در خصوص رضایتمندی مشترکین شهری و روستایی از خدمات شرکت گاز استان، اظهار کرد: طرح سنجش «میزان رضایتمندی مشترکین خانگی و تجاری شهری و روستایی از نحوه ارایه خدمات شرکت گاز استان گیلان» را از مشترکین و همچنین کارکنان این شرکت در دست اقدام داریم.

وی هدف از انجام این طرح را سنجش میزان رضایتمندی مشترکین و پرسنل شرکت گاز از نحوه ارائه خدمات این شرکت دانست و افزود: طرح مذکور با کارفرمایی شرکت گاز استان و اجرای مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(شعبه گیلان) به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی گیلان برگزار می شود. روز گذشته هم جلسه توجیهی با حضور معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان و مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان برگزار شد.

شعبانی در خصوص اجرای این طرح گفت: طرح نظرسنجی میزان رضایتمندی مشترکین خانگی و تجاری شهری و روستایی از نحوه ارائه خدمات شرکت گاز استان گیلان در ۱۶ شهرستان گیلان، بخش ها و روستاهای تابعه به شیوه نمونه گیری خوشه ای چند مرحله ای در حال اجرا می باشد.

وی ادامه داد: در این طرح نظرسنجی بالغ بر ۴۰ نیروی تحصیل کرده و آموزش دیده در قالب تیم های شهرستانی با این مرکز در حال همکاری می باشند.

مدیر مرکز افکار سنجی گیلان یادآور شد: مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) شعبه گیلان که در سال ۱۳۸۱ در جهاد دانشگاهی گیلان تشکیل شده تاکنون ۱۲۷ طرح پژوهشی و نظرسنجی در عرصه های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و تحقیقات بازار انجام داده است.

شعبانی با تاکید بر اینکه مرکز ایسپا در گیلان آمادگی تعامل با سازمان ها و ادارات استان در زمینه های پژوهشی، علمی و نظرسنجی را دارد، تصریح کرد: آخرین طرح نظرسنجی این مرکز در اردیبهشت ماه سالجاری انجام گرفت که به بررسی دیدگاه مردم استان گیلان در خصوص انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری پرداخت و در تمام شهرستان های گیلان و بخش های تابعه با حجم نمونه ۵ هزار و ۸۱۰ نفر به مرحله اجرا درآمد که بعد از اعلام نتیجه نهایی انتخابات مشخص شد این مرکز با ۵ درصد احتمال خطای آماری نتایج انتخابات را درست پیش بینی کرده است.

|
کلید واژه ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.