راه سوم: ناصرعاشوری با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار گفت: خبرنگاران یکی از عناصر مهم برقراری امنیت اجتماعی هستند.

نماینده ادوار مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه اصحاب رسانه ریسمان امن ارتباط بین مردم و مسئولین هستند، افزود: خبرنگاران لحظه های زود گذر را در تاریخ ثبت می کنند.

وی با اشاره به اینکه رسانه ها بخش جدایی ناپذیری از بدنه فرهنگی اجتماع هستند، ادامه داد: عصر حاضر، عصر ظهور رسانه ها است که آگاهی بیشتر امروز جامعه از تلاش های رسانه های فعال می‌ باشد.

عاشوری خبرنگاران را طلایه دار عرصه روشنگری و آگاهی بخشی دانست و متذکرشد: روز بزرگ خبرنگار را به فعالان صدیق و پرتلاش رسانه ای تبریک عرض می کنم.
ناصر عاشوری با اشاره به شروع پروژه ساخت استادیوم بزرگ ورزشی فومن، خاطرنشان کرد: این استادیوم ورزشی با کمک خیر فومنی، مهندس موسوی رهپیما سازنده دانشکده فنی فومن اجرا خواهد شد.

وی با تاکید براینکه این مجموعه ورزشی دارای سالن های چندمنظوره سرپوشیده، زمین فوتبال ، پیست دوومیدانی، دوچرخه سواری ، پارکینگ و… است، گفت: پس از جلسه مشترکی که به همراه مهندس موسوی با وزیر ورزش برگزار کردیم، شروع این پروژه بزرگ کلید خورد.

ناصرعاشوری با تصریح براینکه این پروژه پس از مطالعه، طراحی و پیگیری های دوساله به مرحله ساخت رسیده است، افزود: این مجموعه بزرگ ورزشی امکانات ورزشی شهرستان را افزایش خواهد داد.