پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Saturday, 25 May , 2019
امروز : شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۸ - 21 رمضان 1440
شناسه خبر : 21995
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶ | ارسال توسط :

شاد فرد شهردار شفت شد/ زادفلاع جایگزین عضو شورا

راه سوم:شاد فرد شهردار شفت شد/ زادفلاع جایگزین عضو شورا در کرسی شورای شهرشد. امیر شکاری در گفت‌وگو با صبح شفت از برگزاری جلسه فوق‌العاده اعضای شورای اسلامی شهر شفت برای انتخاب شهردار خبر داد و گفت: بعد از بررسی گزینه های مختلف در نهایت امروز شورای اسلامی شهر موفق به انتخاب شهردار شدند. وی […]

شاد فرد شهردار شفت شد/ زادفلاع جایگزین عضو شورا

راه سوم:شاد فرد شهردار شفت شد/ زادفلاع جایگزین عضو شورا در کرسی شورای شهرشد. امیر شکاری در گفت‌وگو با صبح شفت از برگزاری جلسه فوق‌العاده اعضای شورای اسلامی شهر شفت برای انتخاب شهردار خبر داد و گفت: بعد از بررسی گزینه های مختلف در نهایت امروز شورای اسلامی شهر موفق به انتخاب شهردار شدند.

وی بابیان اینکه اعضای شورای شهر صلاحیت کاندیداها پس از معرفی و دریافت رزومه را مورد بررسی قراردادند، افزود: شورای شهر قبل از به رسمیت یافتن شورای پنجم جلساتی را در راستای انتخاب شهردار برگزار کرد و تصمیماتی در این رابطه گرفته شد.

سخنگوی شورای شهر شفت بابیان اینکه اعضای شورا سوابق، برنامه‌ها و صلاح شهر شفت را برای انتخاب شهردار ملاک قراردادند، گفت: اعضای شورای شهر پس از دریافت برنامه‌ها به گزینه نهایی رسیدند و به عضو فعلی شورای شهر برای تصدی مدیریت شهر رأی دادند.

شکاری بابیان اینکه انتخاب شهردار شفت بارأی مخفی اعضای شورا بود، گفت: اعضای شورای اسلامی شهر شفت پس از بررسی و تطابق ملاک‌های شهردار ازجمله شفتی بودن و توان اداره امور شهری یاسر شاد فرد را به سمت شهردار جدید شفت انتخاب کردند.

وی در ادامه به جایگزینی عضو علی‌البدل شورا در کرسی شورای شهر شفت خبر داد و گفت: با توجه به این انتخاب، اسدالله زاد فلاح عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر به کرسی شورای شهر شفت راه پیدا خواهد کرد.

🔻عضو شورای شهر شفت بابیان اینکه شورای شهر یک هفته فرصت دارد تا از عضو علی‌البدل برای ورود به شورای شهر دعوت کند، گفت: با توجه به اینکه شهردار at

|
کلید واژه ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.