راه سوم
از خدای خود می خواهم ما را در این مسیر پر فراز و نشیب یاری کند؛ پس دست طلب حمایت و همکاری براى خانواده بزرگ شهردارى را به سوى تمام دلسوزان و علاقه مندان این شهر و مردم آن در تمامى استان و جاى جاى ایران اسلامى دراز می کنم

راه سوم: مسعود نصرتی پس از انتخاب به عنوان شهردار رشت از سوی شورای اسلامی شهر رشت پیامی خطاب به مردم و اعضای شورای اسلامی شهر رشت صادر کرد.

به گزارش راه سوم؛ شهردار رشت در این پیام گفت:

اعضای محترم شورای اسلامی شهر

مردم با فرهنگ کلان شهر رشت، شهر زیباى باران

لازم میدانم مراتب تشکر و قدردانی خودم را از اعتماد براى سپردن سکان مدیریت شهر فکر و فرهنگ و فرزانگی اعلام کنم.

امروز برای من روز بزرگیست؛ روز اتحاد و شروع یک عزم جدی و پرشتاب با قدمهائى استوار و رو به جلو براى تحقق شکوفائی، براى داشتن شهری پرنشاط، پویا و پیشرو که از زندگى در آن افتخار کنیم.

ناگفته پیداست که این مهم بدست نخواهد آمد جز با حمایت، همدلی و همراهی تمام آنهایی که قلبشان برای تعالی این شهر پر افتخار می تپد.

از خدای خود می خواهم ما را در این مسیر پر فراز و نشیب یاری کند؛ پس دست طلب حمایت و همکاری براى خانواده بزرگ شهردارى را به سوى تمام دلسوزان و علاقه مندان این شهر و مردم آن در تمامى استان و جاى جاى ایران اسلامى دراز می کنم.

و یکبار دیگر از اعتماد نمایندگان محترم مردم فرهیخته شهر باران تشکر نموده و امیدوارم با همراهی دوستان جدیدم در شورا، دوباره نام رشت را به جایگاه واقعی خود در سطح ملى و فراملى برسانیم.

به امید آن روز که دور نیست

مسعود نصرتی با ۱۱ رای اعضای شورای شهر امروز شهردار رشت شد.

مطالب مرتبط