راه سوم: مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان با ارسال نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب، از «فرمان تاریخی، حکیمانه و فصلالخطاب» ایشان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه اهل سنت زاهدان، متن نامه تشکر آمیز مولوی اسماعیل زهی از مقام معظم رهبری بدین شرح است:

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیتالله خامنه ای ـ دامت برکاتهم ـ
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

 احتراما، فرمان تاریخی، حکیمانه و فصلالخطاب آن رهبر فرزانه در شرایط حساس منطقه و کشور که طی نامه شماره ۳۲۶۶۳۰/۱ مورخ ۹۶/۰۵/۳۱ بوسیله رئیس دفتر محترم حضرتعالی در پاسخ به نامه شماره ۹۶/۳۳۷ مورخ ۹۶/۰۵/۱۱ اینجانب صادر و ابلاغ گردید، مأیوس کننده بدخواهان ایران اسلامی و مایه مسرت ملت عزیز ایران و از باقیات صالحات معظم له و موجب همبستگی ملی و امنیت پایدار خواهد بود.

این فرمان، تکلیف شرعی و قانونی همه مسئولان لشکری و کشوری و ارکان نظام اسلامی را در راستای اجرای عدالت و نگاه یکسان بین همه اقوام و مذاهب را تبیین و حجت را بر همه تمام کرده است.

وظیفه خود میدانم از این دستور صریح و ماندگار آن رهبر دلسوز و خردمند صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی نمایم و امیدوارم مدیران محترم کشور در سطوح مختلف این پیام روشن و خداپسندانه را چراغ راهشان قرار دهند و نسبت به رفع هر نوع تبعیض و نابرابری بین مردم شریف ایران که همه به منزله اعضای یک خانواده اند اقدام نمایند.

سلامتی و طول عمر همراه با موفقیت را برای آن زعیم عالیقدر مسئلت دارم.

عبدالحمید

ایرنا

تصویر نامه رهبر انقلاب در جواب مولوی عبدالحمید🔽🔽🔽

ncie_429734818_286423