پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Monday, 1 June , 2020
امروز : دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹ - 10 شوال 1441
شناسه خبر : 23600
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۰ | ارسال توسط :

فازدوم تخصیص عمرانی سال ۹۶ پایان مهر/پرداخت ۲۱هزارمیلیارد تومان اعتبارسفرهای استانی

راه سوم: به نقل از ایرنا، محمدباقر نوبخت در حاشیه بازدید از ادامه پروژه بزرگراه همت به کرج که صبح شنبه برگزار شد، افزود: در مرحله اول ۱۹ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تخصیص طرح های عمرانی ابلاغ می شود که بخشی از طریق اسناد خزانه است که با تعویق صورت گرفت، اما در این […]

فازدوم تخصیص عمرانی سال ۹۶ پایان مهر/پرداخت ۲۱هزارمیلیارد تومان اعتبارسفرهای استانی

راه سوم: به نقل از ایرنا، محمدباقر نوبخت در حاشیه بازدید از ادامه پروژه بزرگراه همت به کرج که صبح شنبه برگزار شد، افزود: در مرحله اول ۱۹ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تخصیص طرح های عمرانی ابلاغ می شود که بخشی از طریق اسناد خزانه است که با تعویق صورت گرفت، اما در این روزها به اتمام خواهد رسید.
نوبخت با بیان اینکه بخش دوم ۱۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تخصیص طرح های عمرانی سال ۹۶ تا پایان ماه جاری انجام می شود، گفت: از نظر زمانی انتخاب این سفر با توجه به ماموریتی که سازمان برنامه و بودجه برای بودجه سال ۹۷ دارد، امید است قبل از ۱۵ آذر ماه امسال مانند سال های گذشته لایحه بودجه به مجلس تقدیم شود.
نوبخت افزود: از ۲۸ هزار میلیارد تومان اعتبارات سفر استانی رییس جمهوری بیش از ۲۱ هزار میلیارد تومان پرداخت شده است.
وی با اشاره به اینکه دلیل بازدید امروز از همت برای تخصیص مرحله دوم سال ۹۶ مورد بررسی است، افزود: البرز یک استان راهبردی در بین استان های کشور بوده که برای دولت مهم است، از این رو در خصوص آنچه برای امسال در دستور کار است به جهت راهبردی بودن البرز مورد توجه ویژه قرار می گیرد.
معاون رییس جمهوری با تاکید بر اینکه دولت یکی از مدیران با تجربه و قوی خود را برای البرز انتخاب کرده است، اضافه کرد: امید است استاندار جدید در این رابطه به نحو شایسته عمل کند.
وی گفت: این پروژه تنها پروژه ای است که به جهت اهمیت موضوع با پیمانکار پروژه ۲ جلسه غیرحضوری برگزار شده است. با هر سفر با تقویت اعتبارات این پروژه به البرز آمده ام و اعتبار مصوب تمام سفرهای استانی رییس جمهوری در مدت زمان دو سال تخصیص داده شد.
وی خاطرنشان کرد: هر چه که از تخصیص اعتبارات سفر رییس جمهوری به البرز باقی مانده محقق خواهد شد، همچنین برای پروژه ادامه بزرگراه همت در راستای مشکلات رفع معارض به طور جد وارد عمل می شویم.
آنچه برای رفع معارض لازم است تعهدی داشته باشیم، ارائه خواهیم کرد چراکه مردم می خواهند هر چه زودتر از این طرح ها استفاده کنند.
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: ۳۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از بودجه به صورت انواع اوراق مالی است. 

|
کلید واژه ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.