راه سوم: کودک ۲٫۵ ساله رشتی پس از تجاوز از سوی ناپدری اش بر اثر ضربات وارده از دنیا رفت .

به گزارش راه سوم به نقل از گیل خبر؛ روز شنبه  ۲۲مهرماه صدای جبغ و فریاد  کودک معصوم  ۲٫۵ ساله  از خانه ای درلاکانی رشت به  گوش همسایه ها می رسد. آنها  شتابان به درب خانه مراجعه کرده و تلاش ها برای بازکردن درب خانه  بی فایده می ماند. سپس همسایه ها با ۱۱۰ تماس گرفته  می گیرند .  پس از رسیدن پلیس و شکستن درب با بدن خون آلود و عریان اهورای ۲٫۵ ساله که بر روی زمین افتاده و ناپدری اش که بر روی مبل نشسته مواجه میشوند.

بعد از این اتفاق همسایه ها   به سرعت  کودک را به بیمارستان پورسینای رشت منتقل میکنند . پس از انتقال اهورای  بی گناه به بیمارستان درصد هوشیاری او به ۳ می رسد و بعد از گذشت چند ساعت تلاش بی وقفه ، سرانجام در صبح دیروز  یکشنبه بر اثر شدت جراحات وارده توسط ناپدری شیطان صفت این دنیا را ترک میکند.

بررسی های پزشکی قانونی  نشان می دهد که   آزار جنسی به اثبات رسیده و همچنین به‌علت آزار و اذیتهایی که  از سوی ناپدری بر روی بدن کودک ایجاد شده بود ، صورت کودک کبود و دنده های این فرشته ی بیگناه شکسته و گوشهای او وحشیانه پیچانده شده بود .

همه چیز از شش ماه پیش شروع شد ، ۶ ماه پیش خانم الف پس از درخواست طلاق از م.ق جدا می شود  و با قاتل اهورا کودک ۲٫۵ ساله ازدواج می کند . عصر روز یکشنبه ،ناپدری اهورا  در اگاهی اعتراف میکند که بچه را مورد آزار و اذیت قرار داده و کودک از درد و خونریزی زیاد گریه  و بی تابی میکرده  که ناپدری  را عصبانی کرده و   به همین  دلیل چند بار سر کودک ۲٫۵ ساله را به دیوار کوبیده است .

هم اکنون مادر اهورا به عنوان شریک جرم دربازداشتگاه آگاهی رشت است.

طبق آخرین خبرهای رسیده  پیکر کودک ۲٫۵ ساله رشتی فردا ظهر  به خاک سپرده خواهد شد .