پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Wednesday, 16 October , 2019
امروز : چهارشنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۸ - 17 صفر 1441
شناسه خبر : 24998
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲ | ارسال توسط :

توافق پرداخت ۷۹۵ میلیارد تومان برای مصوبات سفر و طرح های گیلان

راه سوم: دکتر مصطفی سالاری در این نشست که صبح امروز با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در سالن عذیر استانداری برگزار شد با اشاره به استخراج اولویتهای توسعه ای گیلان اظهار داشت :  ساختاری در طول ساختار شورای برنامه‌ریزی مبتنی بر موضوعات تخصصی و با هدف […]

توافق پرداخت ۷۹۵ میلیارد تومان برای مصوبات سفر و طرح های گیلان

راه سوم: دکتر مصطفی سالاری در این نشست که صبح امروز با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در سالن عذیر استانداری برگزار شد با اشاره به استخراج اولویتهای توسعه ای گیلان اظهار داشت :  ساختاری در طول ساختار شورای برنامه‌ریزی مبتنی بر موضوعات تخصصی و با هدف برنامه های راهبردی با ارقام مشخص و با مشارکت عمومی و خرد جمعی  در حوزه های مختلف گردشگری ، صنعت ، حمل و نقل جاده ای و ریلی و ترکیبی ، ساخت سد و تامین آب شرب و کشاورزی و صنعتی و کارهای اساسی و توسعه ای استان ایجاد شده است .

وی افزود : برنامه های راهبردی با ابعاد مشخص ، هم وضع مشخص و هم وضع مطلوب بزودی توسط مدیران کل دستگاه های اجرایی تهیه خواهد شد و با تشکل کمیته‌ای مباحث توسعه‌ای استان و کارهای اساسی توسعه‌ای مورد بحث و بررسی قرار گرفته و پس از نهایی شدن مبنای کار در بخشهای مختلف قرار می گیرد.

دکتر سالاری از توافق پرداخت ۷۹۵ میلیارد تومانی  با سازمان برنامه و بودجه کشور برای مصوبات سفر و طرح های استان خبر داد .

نماینده عالی دولت در گیلان خواسته استان جهت تکمیل کامل پروژه‌های سفر را مبلغ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد.

وی تصریح کرد: اهتمام داریم تا با یک حرکت شتابان در مسیر توسعه گیلان با حمایت مردم، کمک گرفتن از صاحبان خرد ، نخبگان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی جلو ببریم و آنچه به مردم قول دادیم به نتیجه برسانیم.

استاندار گیلان به بودجه سال ۹۷ نیز اشاره و بیان کرد: پیشنهادات لایحه بودجه ۹۷ را تدوین و به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تقدیم می کنیم.

وی با قدردانی از زحمات و حمایت‌های دکتر نوبخت  ، وی را منشأ اثرگذاری در جهت توسعه استان دانست و افزود: انشاء ا… از حمایت‌ها هرچه بیشتر دکتر نوبخت در جهت توسعه گیلان بهره‌مند شویم.

وی گفت :  در این مدت که بنده در گیلان حضور دارم هربار  به دکتر نوبخت جهت مسائل توسعه‌ای گیلان مراجعه کردم هیچگاه با دست خالی برنگشتیم .

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.