راه سوم: اولین مرحله از کمک های مردمی شهرستان فومن جهت ارسال به مناطق زلزله زده کرمانشاه از سپاه ناحیه فومن با یک دستگاه کامیون و ۷ دستگاه وانت به مقرر آماد و پشتیبانی سپاه قدس ارسال شد

به گزارش راه سوم؛ سرهنگ میرزاپور در این رابطه گفت: پس از تجمیع کمک های مردمی شهرستان ها در قالب کاروان استانی کمک های مردمی استان گیلان به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال می گردد.
فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به کمک های مردم فومن به زلزله زدگان اظهار کرد: کمک های مردمی را شامل ۱۰۶۸۰بطری آب معدنی، ۳۹ تخته پتو، ۶ تخته فرش، ۱۶۸ بسته تن ماهی ، ۷۰ دست البسه کودک ٰ، ۲ کارتن خرمای خشک و کلوچه و آبمیوره ، لوازم بهداشتی و … برای مناطق زلزله زده می باشد وی ارزش تقریبی کمک های مردمی را بالای ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اعلام کرد ..
سرهنگ پاسدار میرزاپور در ادامه بیان داشت: تکلیف ایمانی و انسانی هر کدام از ما ایفا می کند که در چنین موقعیت خطیری به یاری هموطنان زلزله زده خود بشتابیم و با ارسال مواد غذائی و اقلام مورد نیاز آنها را تنها نگذاریم.
وی با اشاره به شرایط سخت وفرا رسیدن فصل سرما در مناطق غربی کشور خاطرنشان کرد: شهروندان فومنی می توانند کمک های خود از جمله مواد غذائی، البسه، پتو، دارو و … را به پایگاه های مقاومت و بسیج سازندگی سپاه فومن تحویل نمایند تا در اسرع وقت به مناطق زلزله زده ارسال گردد.
روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه فومن