راه سوم: نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور در طول این مدت برای بحث فاضلاب این شهرستان کمک‌های زیادی کرده است، گفت: مردم شهرستان آستارا منتظر حضور «نوبخت» در این شهرستان هستند.

ولی داداشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس آستارا اظهار کرد: رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور در طول این مدت برای بحث فاضلاب این شهرستان کمک‌های زیادی کرده و با تلاش‌های ایشان نزدیک به ۲۰۰ میلیارد ریال برای این امر تصویب پیدا کرد که تا پایان امسال تخصیص می‌یابد.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «محمدباقر نوبخت» برای استان گیلان ظرفیت خوبی است که باید از این ظرفیت در راستای توسعه و پیشرفت استان استفاده کرد، افزود: نوبخت در مدت حضور خود در کابینه دولت‌های یازدهم و دوازدهم سفرهای زیادی به استان گیلان داشته است. 

وی خواستار حضور رئیس سازمان برنامه‌و‌بودجه کشور در شهرستان آستارا شد و خاطرنشان کرد: مردم این شهرستان، «نوبخت» را دوست داشته و منتظر حضور ایشان در شهرستان آستارا هستند و در خطبه‌های عبادی‌سیاسی نماز جمعه بارها از سوی خطیب‌جمعه به این موضوع اشاره‌شده است.

داداشی شهرستان آستارا را به دلیل مرزی بودن آن و برخورداری از مرز دریایی و مرز ریلی یکی از شهرستان‌های حساس استان گیلان و پیشانی نظام دانست و گفت: حضور رئیس سازمان برنامه‌و‌بودجه کشور در این شهرستان می‌تواند در شتاب گرفتن قطار توسعه و پیشرفت شهرستان آستارا نقش ایفا کند.