پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Monday, 1 June , 2020
امروز : دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹ - 10 شوال 1441
شناسه خبر : 26750
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳ | ارسال توسط :

بلوکه‌کردن حقوق کارکنان مخابرات در حساب‌های بانکی

راه سوم: شرکت مخابرات ایران همواره به‌عنوان گنجی خفته ازسوی تمامی مسئولان و کارشناسان شناخته می‌شود. شرکتی که اگر گوشتش در جریان خصوصی‌سازی خورده شده باشد، حتی استخوانش هم می‌ارزد. ◽️حجم سپرده‌های بانکی مخابرات ایران در پایان سال مالی ٩۵ مبلغ ٨۴١میلیارد تومان بوده است که این رقم در پایان شهریور ٩۶ به ٩١۶میلیارد تومان […]

بلوکه‌کردن حقوق کارکنان مخابرات در حساب‌های بانکی

راه سوم: شرکت مخابرات ایران همواره به‌عنوان گنجی خفته ازسوی تمامی مسئولان و کارشناسان شناخته می‌شود. شرکتی که اگر گوشتش در جریان خصوصی‌سازی خورده شده باشد، حتی استخوانش هم می‌ارزد.

◽️حجم سپرده‌های بانکی مخابرات ایران در پایان سال مالی ٩۵ مبلغ ٨۴١میلیارد تومان بوده است که این رقم در پایان شهریور ٩۶ به ٩١۶میلیارد تومان رسیده است که رشد هشت درصدی را نشان می‌دهد.

◽️مخابرات ایران طبق همین صورت‌های مالی ٢٣هزار کارمند رسمی و ٢٨هزار کارمند شرکتی تحت پوشش شرکت خدمات اول دارد (سهامدار اصلی خدمات اول خود مخابرات ایران است).

◽️اگر به‌طورمتوسط حقوق هر کارمند رسمی را چهار میلیون تومان و هر کارمند شرکتی را ١.۵میلیون تومان در نظر بگیریم، هر ماه مخابرات ایران حدود ١٣۵ تا ١۵٠میلیارد تومان بابت حقوق باید به کارکنانش بپردازد.

◽️با این‌حساب، بر اساس گزارش شش ماهه اول ٩۶ از حساب سپرده‌ها، شرکت مخابرات ایران برای پرداخت حداقل شش ماه حقوق کارکنانش نقدینگی و سپرده نزد بانک‌ها دارد، اما در عمل نحوه پرداخت حقوق کارکنان اسف‌بار است.

◽️به‌طورمثال از روز ٢٧ تا یکم هرماه حقوق در استان‌ها پرداخت می‌شود و هر استانی پولدارتر باشد و یا مدیرش زرنگ‌تر باشد و بتواند از تهران پول بگیرد، زودتر حقوق‌ها را پرداخت می‌کند.

◽️استان‌هایی مثل هرمزگان، کرمان و گلستان حقوق کارکنان را قسطی پرداخت می‌کنند. حتی در هرمزگان بخشی از عیدی ٩۵ را که اسفند پارسال بقیه کارکنان دریافت کردند، در آبان ٩۶ پرداخت کرده است. /شرق

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.