راه سوم: به همت حوزه مقاومت بسیج کارگری ناحیه مقاومت بسیج سپاه فومن نشست هم اندیشی موانع تولید و اشتغال شهرستان فومن با حضور مسئولین اداره و دستگاه های مرتبط با تولید و اشتغال در سالن جلسات سپاه ناحیه فومن برگزار گردید .
سرهنگ میرزاپور در ابتدای جلسه بیان داشت : جنگ امروزه ما جنگ اقتصادی است؛ وی افزود : شعار امسال ما در هفته گرامیداشت بسیج ؛ بسیج مردم سالاری دینی بود که برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار سال قبل با بسیجیان بود و این بدان معنی است فرهنگ بسیج . بسیجی هر کجا ظهور کرد ؛ فتح و پیروزی را بدنبال خواهد داشت .
فرمانده سپاه ناحیه فومن دفاع مقدس و عرصه امنیت و اکنون حضور در فعالیت های اقتصاد مقاومتی طبق تاکید ۱۰ ساله امام خامنه ای (مد ظله العالی ) و سال جاری مزین به تولید و اشتغال می باشد را نمونه ای عنوان کرد که توفیق سپاه و بسیج را در آن شاهد بودیم ؛ سپاه و بسیج وظیفه خود می داند با همت حوزه های مقاومت خود و بسیج سازندگی در کنار سایر دستگاه ها ضمن شناسایی موانع تولید و اشتغال به یاری جوانان عزیز جویای کار بشتابد و با طرح های اقتصاد مقاومتی تا کنون اقدام مناسبی را انجام داده و ان شاء الله با قوت بیشتری ادامه خواهد داشت .
در ادامه سرهنگ پاسدار حاجی زاده فرمانده بسیج کارگری و دبیر شورای قشر در خصوص اهداف جلسه هم اندیشی مواردی را بیان داست و هر یک از حاضرین راهکارها و پیشنهاداتی در خصوص جلسه بیان نمودند.
روابط عمومی و تبیلغات سپاه ناحیه فومن