پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Sunday, 7 June , 2020
امروز : یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹ - 16 شوال 1441
شناسه خبر : 26887
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۸:۲۷ | ارسال توسط :

آیا دولت در فکر کاهش پاداش خدمت بازنشستگان است یا شایعه سازان دنبال ناامید کردن مردم؟!

 راه سوم: یکبار دیگر خبر و یا بهتر بگوییم شایعه ادعا شده را بخوانید و به نام دهان پرکن کانال و شکل خوش تراش لینک توجه کنید . در خود خبر هیچگونه سندی برای مدعا ارائه نمی شود و به یک ادعای واهی و نهایتا به شنیده ها متکی است و در پایان با تمسک […]

آیا دولت در فکر کاهش پاداش خدمت بازنشستگان است یا شایعه سازان دنبال ناامید کردن مردم؟!

 راه سوم: یکبار دیگر خبر و یا بهتر بگوییم شایعه ادعا شده را بخوانید و به نام دهان پرکن کانال و شکل خوش تراش لینک توجه کنید .

در خود خبر هیچگونه سندی برای مدعا ارائه نمی شود و به یک ادعای واهی و نهایتا به شنیده ها متکی است و در پایان با تمسک به نمایندگان مجلس تلاش در القای درستی خبر ” شایعه” در نزد مخاطبانی دارد که اهل یک جستجوی ساده در سایت دولت نیستند .

موتور سازمان تخریب جریان رقیب دولت که در پروژه برجام از نفس افتاده بود و با دامن زدن به سرجمع ۲۵ میلیارد حقوق نامتعارف قریب ۱۰۰۰ مدیر که به حقوق ستارگان بیشمار آسمان ” نجومی” تشبیه شده بود تا افکار و احساسات مردم را نشانه رود دیگر اثر گذاری خود را از دست داده است . باید درکمین کوچکترین اشتباه و یا قصور فرد و یا یک نهاد از هزاران نهاد مرتبط با دولت بنشینند تا به بهانه دستمالی، قیصریه را به آتش بکشند . آقایان فراموش کرده اند فساد سیستماتیک دولت مطلوب خود را که در همه ارکان دولتی و حتی فراتر از آن رخنه کرده بود .

از آنجاییکه خوشبختانه دیگر دراین دولت از لغزشها و بی تدبیریها و فساد ویرانگر ” سیستماتیک ” دولت های نهم و دهم خبری نیست به هر برنامه و تصمیماتی که دولت برای برون رفت از وضعیت نابسامان موروثی اتخاذ می کند با در اختیار داشتن پروپاگاندای رسانه ای و دیگر امکانات تخریبی با شیوه های گوناگون تلاش دارد تا در حامیان اصلی دولت یعنی مردم، تردید و ناامیدی ایجاد کند . هر ساله در ایام ارائه لایحه بودجه، بهانه تقلیل سنوات پاداش خدمت بازنشستگان از لابلای پوشه های فایل تخریبشان مجددا بیرون آورده می شود تا با قراردادن خوف و رجا کارکنان دولت به امنیت روانی کارکنان دولت خدشه و آسیب وارد کنند .

آنقدر کسب کرسی قدرت با هر شیوه ایی مست شان کرده است که به هر ریسمان ” ضدامیدی” آویزان می شوند .

گفته شده است دولت پيشنهاد و یا حتی مضحک تر آنکه دولت ” در فکر ” كاهش پاداش بازنشستگي از٣٠ سال به ١٠ سال را داده است. باید محترمانه! از این دروغگویان و دشمن ” امید ” مردم و بانی تشویش اذهان مردم پرسش شود؟ در كجا ، کی و توسط كدام دولت اين پيشنهاد داده شده است ؟؟!! لااقل يك سند يك نوشته و يك جمله کوتاه از دولت منتشر نمایيد.

همه تصميمات دولت در سايت دولت منتشر مي شود نشان دهند… در حالي كه در لايحه بودجه ٩٧ علاوه بر افزايش ١٠درصدي همگاني ، هزار ميليارد تومان براي افزايش مستمري پيشنهاد كرده است و ٣٥٠٠ ميليارد تومان هم از صندوق براي پاداش بازنشستگان اختصاص داده است …لذا شایعه و دروغ تقلیل و کاهش سنوات پاداش پایان خدمت موکدا تکذیب می شود .

ک. یونس آبادی ، بازنشسته فرهنگی

منبع: زحمت یک سرچ ساده در سایت دولت .

|
کلید واژه ها
,
به اشتراک بگذارید
  1. حمیدرضا جمال زاده :
    ۲۴ آذر ۹۶

    عالی بود

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.