راه سوم: قتل یک مرد ۴۰ ساله در شهرستان رودسر و جلوگیری از خودکشی یک دختر ۲۶ ساله از پل یخسازی رشت سرفصل حوادث ۲۴ ساعت گذشته گیلان بود.

سرهنگ رمضانعلی پورقاسم در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در رودسر با اشاره به وقوع قتل یک مرد ۴۰ ساله در رودسر اظهار داشت: براساس گزارشات واصله به پلیس ۱۱۰ این فرد به‌وسیله ضربات چاقو به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با بیان اینکه جنازه مقتول شامگاه سه شنبه در کنار مسیر عبوری یکی از روستاهای این شهرستان رها شده بود عنوان داشت: ماموران نیروی انتظامی، قاضی کشیک و ماموران پزشکی قانونی به‌محض دریافت گزارش در محل حاضر شدند.

پورقاسم با اعلام اینکه علل اصلی قتل هنوز مشخص نشده است خاطرنشان کرد: وقوع قتل در ساعت ۲۱ شامگاه سه شنبه رخ‌ داده است و جزئیات تکمیلی متعاقباً اعلام می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت نیز در گ در رشت اظهار داشت: بنابر گزارش مردمی ارائه شده به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، خانمی ۲۶ ساله در ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه شامگاه سه شنبه قصد خودکشی در پل یخسازی را داشت.

سرهنگ رحیم شعبانی با بیان اینکه ماموران کلانتری ۲۲ در کمترین زمان ممکن خود را به محل وقوع حادثه رساندند عنوان داشت: همکارانمان با انجام مذاکره موفق شدند تا این خانم را از خودکشی منصرف کنند.

وی با بیان اینکه فرد مورد نظر در حال حاضر به خانواده‌اش تحویل داده است تصریح کرد: به گفته خود این خانم ۲۶ ساله علت اقدام وی به خودکشی بروز مشکلات خانوادگی بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت ضمن تقدیر از همکاری شهروندان با ماموران نیروی انتظامی ابراز داشت: از هموطنان محترم تقاضا داریم تا اینگونه موارد را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع‌رسانی کنند.