راه سوم: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان در نشستی با حضور معاونین و مسئولین ستادی این اداره کل از پدرام پورکریم تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در این نشست صمیمی که با حضور معاونین توسعه کتابخوانی و اداری و مالی اداره کل کتابخانه های عمومی استان و مسئولین این اداره کل صورت پذیرفت از تلاش های کارشناس مسئول بودجه و منابع درآمدی اداره کل کتابخانه های عمومی استان و نیز کسب افتخار پژوهشگر برتر دستگاه های اجرایی استان در سال جاری تجلیل و لوح یادبود این عنوان را به وی اهدا کرد
متن لوح تقدیر هادی نوری بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای پدرام پورکریم
کارشناس مسئول محترم بودجه و منابع درآمدی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان
با اهداء سلام
پژوهش فرآیند تولید علم است و تولید فناوری به کارگیری یافته های پژوهشی است و تاثیرگذاری پژوهش وفناوری درتمدن کنونی دنیا و درآینده آن بسیار روشن و بدیهی است. بدون شک تاریخ بشری  مدیون افرادی است که مواره در مسیر پژوهش گام نهاده و آینده جامعه بشری را دستخوش  دگرگونی هایی برای بهتر زیستن می نمایند.
بدینوسیله ضمن تبریک انتخاب جنابعالی به عنوان پژوهشگر برتر دستگاه های اجرایی استان گیلان، این لوح تقدیر را در هفته پژوهش سال۱۳۹۶، و درسالی که توسط رهبر معظم انقلاب مزین به شعار«اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» شده است، تقدیم حضور ارزشمندتان می نماییم.

                                                                                                                 ومن ا… التوفیق
                                                                                                                   هادی نوری    
                                                                                                                      مدیرکل