پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Friday, 5 June , 2020
امروز : جمعه, ۱۶ خرداد , ۱۳۹۹ - 14 شوال 1441
شناسه خبر : 28697
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۸:۵۸ | ارسال توسط :

اعتراض به عملکرد و اظهارات معاون فنی و اجرایی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت+تصویر و امضاء

راه سوم: به نقل از گیل خبر حدود ۲۰۰۰ راننده تاکسی  شهر رشت طی نامه ای به شهردار این شهر، نسبت به عملکرد و اظهارات  معاون فنی و اجرایی  سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت اعتراض خود را بیان داشتند. رفتارها و برخوردهای نامناسب، درخواست تجمع  این فرد در شورای شهر به جای […]

اعتراض به عملکرد و اظهارات معاون فنی و اجرایی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت+تصویر و امضاء

راه سوم: به نقل از گیل خبر حدود ۲۰۰۰ راننده تاکسی  شهر رشت طی نامه ای به شهردار این شهر، نسبت به عملکرد و اظهارات  معاون فنی و اجرایی  سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت اعتراض خود را بیان داشتند.

رفتارها و برخوردهای نامناسب، درخواست تجمع  این فرد در شورای شهر به جای پیگیری مشکلات، ایجاد تشنج، بی احترامی به رانندگان تاکسی و هشدار درباره ایجاد ناهنجاری در سطح شهر از جمله مواردی است که انتقادات رانندگان تاکسی از این مقام سازمان حمل و نقل را ایجاد کرده است.

از آن جا که این نامه با امضای تعداد قابل توجهی از رانندگان تاکسی جمع آوری شده ضرورت دارد شهردار و مسئولین مربوطه نسبت به آن توجه نشان دهند.

متن نامه

جناب دکتر نصرتی
شهردار محترم شهر رشت
با سلام
احتراما به پیوست درخواست اعتراض رانندگان تاکسی سطح شهر رشت نسبت به عملکرد معاون فنی و اجرایی حال حاضر سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با متن ذیل و با حدود ۲۰۰۰ هزار امضا به حضورتان ارسال می گردد.
اینجانبان امضا کنندگان درخواست ذیل رانندگان خطوط تاکسیرانی شهر رشت می‌باشیم که نسبت به عملکرد معاونت فنّی و اجرایی این سازمان به شدت معترض هستیم.چرا که این واحد سازمان در اصل می‌بایست به عنوان پدر معنوی و دلسوز،پشتیبان و دلگرم کنندهٔ رانندگان همیشه در صحنه شهر رشت باشد اما در یک ماه و اندی از شروعِ به کارِ ایشان در این سمت شاهد ایجاد تنش در این قشر و حتا گاهاً بی‌ احترامی از جانب ایشان به زحمت کشان این عرصه بوده ایم و شرایط و فضای نسبتا آرام سابق که ثمره زحمت فرد قبلی‌ و نمایندگان خطوط تاکسیرانی بوده است را به تشویش کشنده است.

رفتار‌ها و برخورد‌های نه مناسب از جانب ایشان تا حدی رسیده است که هر روز امکان رخ دادن اتفاق نه هنجاری در سطح تاکسیران ها می‌باشیم که با مدیریت نمایندگان خطوط خدا را شکر تا به امروز این امر اتفاق نیفتاده است.این مسائل و گزارش‌های آن‌ خدمت حراست محترم سازمان و مدیریت محترم سازمان نیز بیان شده است و این دو عزیز در جریان درگیریهای مکرّر آقای معاون و رانندگان تاکسی هستند.اتفاق بسیار بد اما جالب این است که  ایشان به عنوان معاون فنّی و اجرایی سازمان و شاغل در شهرداری در برابر اعتراض به وضع رانندگان به جای راه حل پیشنهاد تجمع در شورا را داده که همهٔ ما می‌دانیم این امر باعث بروز اتفاقات تلخی‌ میشود و از کنترل خارج میشود.اما تا کی‌ باید ما مدیریت فضای متشنج شده این روزهای رانندگان تاکسی را انجام بدهیم؟ و این فرد با یک جمله و با یک مراجعه تاکسیدار تمامی‌ زحمت‌ها را به باد بدهد ؟
لذا با توجه به اینکه این قشر بزرگترین و مظلوم‌ترین صنف زحمت کش شهر رشت می‌باشد،انتظار ویژه از شهردار محترم این است که جهت جلوگیری از ایجاد هر گونه تنش بیشتر که عملا تنها یکی‌ از پیامدهای آن مختل نمودن ارائه خدمات حمل و نقل به شهروندان می‌باشد،اقدامات فوری و مقتضی را مبذول فرمایند.
با تشکر

۴-745x1024۴-745x1024

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.