پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Saturday, 6 June , 2020
امروز : شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹ - 15 شوال 1441
شناسه خبر : 28789
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰ | ارسال توسط :

مالیات ۱۳۰ میلیون تومانی برای خانه مطبوعات گیلان

راه سوم: مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان با بیان اینکه کل مبلغ مالیات خانه مطبوعات گیلان به ۱۳۰ میلیون تومان افزایش یافته است گفت: افراد هیئت مدیره قبلی و جدید خانه مطبوعات گیلان در لیست افراد ممنوع‌المعامله قرار گرفتند. کریم خورسندی عصر در دومین جلسه رسمی هیئت مدیره جدید خانه مطبوعات گیلان اظهار داشت: مقرر […]

مالیات ۱۳۰ میلیون تومانی برای خانه مطبوعات گیلان

راه سوم: مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان با بیان اینکه کل مبلغ مالیات خانه مطبوعات گیلان به ۱۳۰ میلیون تومان افزایش یافته است گفت: افراد هیئت مدیره قبلی و جدید خانه مطبوعات گیلان در لیست افراد ممنوع‌المعامله قرار گرفتند.

کریم خورسندی عصر در دومین جلسه رسمی هیئت مدیره جدید خانه مطبوعات گیلان اظهار داشت: مقرر شده بود تا نخستین جشنواره ملی مطبوعات محلی، نشریات سراسری، پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌های استان گیلان ۴، ۵ و ۶ بهمن‌ماه در منطقه آزاد انزلی برگزار شود.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان گفت: این جشنواره به‌دلیل فرآیند برگزاری انتخابات الکترونیکی خانه مطبوعات گیلان با موافقت هیئت مدیره، اداره‌کل ارشاد و فرهنگ اسلامی گیلان و منطقه آزاد انزلی به بهار سال آینده موکول شد.

خورسندی با تاکید بر اینکه با تمدید زمان برگزاری جشنواره فرصت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا ۱۵ اسفندماه امسال تمدید و فراخوان جدید منتشر می‌شود خاطرنشان کرد: جشنواره ملی مطبوعات محلی برای نخستین بار در استان برگزار می‌شود.

وی از تصویب ادامه روند رسیدگی به موضوع مالیات خانه مطبوعات تا حصول نتیجه توسط مدیرعامل خانه مطبوعات از طریق شورای عالی مالیاتی کشور با کمک و حمایت نمایندگان استان در جلسه هیئت مدیره خبر داد و افزود: بحث مالیات خانه مطبوعات گیلان به سال‌های ۹۰ مربوط می‌شود.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان با بیان اینکه عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی از سوی خانه مطبوعات گیلان منجر به صدور مالیات ۸۵ میلیون تومانی برای خانه مطبوعات گیلان شده است گفت: پس از شکایت به هیئت حل اختلاف و تجدیدنظر  ۵۰ درصد این مالیات بخشیده شد.

خورسندی با تاکید بر اینکه مالیات خانه مطبوعات استان گیلان به ۴۳ میلیون تومان کاهش یافته است تصریح کرد: با جرایم در نظر گرفته شده کل مبلغ مالیات خانه مطبوعات استان گیلان از سال ۹۰ تاکنون به ۱۳۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر برگ اخطار اجرایی مالیات برای خانه مطبوعات استان گیلان صادر شده و افراد هیئت مدیره قبلی و جدید در لیست افراد ممنوع المعامله  قرار دارند افزود: برگزاری همایش مالیات و رسانه در استان گیلان در جلسه هیئت مدیره خانه مطبوعات تصویب شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان گیلان از برگزاری همایش مالیات و رسانه در آینده نزدیک در استان گیلان خبر داد و تصریح کرد: کمیته پنج‌گانه خانه‌مطبوعات استان گیلان به‌طور مجدد راه‌اندازی می‌شود.

خورسندی خاطرنشان کرد: کمیته‌های آموزشی، رفاهی، انضباطی، فرهنگی و حقوقی با دعوت و فراخوان از اصحاب رسانه و اعضای خانه مطبوعات در استان گیلان تشکیل می‌شود.

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.