راه سوم:  به گزارش تسنیم سید محمد احمدی صبح امروز در مراسم نواختن “زنگ انقلاب” در رشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا اظهار داشت: جوانان ایرانی قریب به ۴ دهه گذشته موفق به سرنگون کردن دولتی شدند که برای عزت مردم ارزشی قائل نبود.

سرپرست فرمانداری رشت شعار “استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی” را شعار راهبردی انقلاب دانست و عنوان داشت: ملت ایران در طول ۴ دهه گذشته همواره به آرمان‌های انقلابشان وفادار بودند و برای تحقق آن‌ها تلاش کردند.

احمدی با بیان اینکه ایران اسلامی استقلال و عزت امروز خود را مدیون خون شهدا است تصریح کرد: تا چند سال دیگر این انقلاب و آرمان‌هایش به جوانان سپرده می‌شود و آن‌ها موظف به پاسداری از آن هستند.

وی همچنین با اشاره به نقش جوانان در راستای پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: جوانان ایران اسلامی با وجود گذشت ۴ دهه از عمر انقلاب همواره نقش پررنگی در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی دارند.

سرپرست فرمانداری رشت انقلاب اسلامی را انقلاب عزت آفرین و مردمی دانست و اظهار داشت: قریب به ۲۶۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیارد تومان دهه فجر امسال در شهرستان رشت افتتاح می‌شود.

احمدی با اعلام اینکه این پروژه‌ها در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، انرژی و ورزش به بهره‌برداری می‌رسد حاطرنشان کرد: انتظار داریم این طرح‌ها بیش از ۶۰۰ فرصت شغلی ثابت و هزار و ۳۰۰فرصت شغلی موقت ایجاد کند.

 فرماندار رشت در حاشیه این مراسم ضمن نواختن زنگ انقلاب از دستاوردهای دانش‌آموزان دختر شهر رشت نیز بازدید کرد.