راه سوم: رئیس‌کل دادگستری استان گیلان با تأکید بر لزوم تدوین آماده‌سازی طرح آمایش سرزمین افزود: طرح آمایش سرزمین در گیلان همچنان مبهم هست و نیاز هست شاخص‌های آن بازتعریف شوند.

احمد سیاوش پور پیش از ظهر امروز در شورای برنامه‌ریزی گیلان در سالن شهید انصاری استانداری با اشاره به مشکلات و گرفتاری‌های مردم درزمینهٔ اقتصادی اظهار کرد: مردم در کنار مشکلات اقتصادی همچنان پایبند به‌نظام و انقلاب اسلامی هستند و این مهم در ۲۲ بهمن نمود عینی به خود گرفت.

 وی با بیان اینکه عملکرد مسئولان در اعتماد مردم به‌نظام تأثیرگذار است افزود: اعتماد مردم به مسئولان ترک برداشته و باید این مشکل حل شود.

رئیس‌کل دادگستری استان گیلان با تاکید بر اینکه هیچ راهی درترمیم بی‌اعتمادی مردم به مسئولان جز کار و تلاش فراوان ندارد گفت: زحمات زیادی در حوزه اقتصاد و معیشت مردم کشیده شده اما مردم به آمارهای اشتغال و بهبود اقتصاد فعلی راضی نیستند.

سیاوش پور با تاکید بر اینکه نتایج عملکرد مسئولان باید برای مردم ملموس باشد افزود: تنها رمز پیروزی و موفقیت دولت این است که مردم حامی آن باشند چون دولت بدون پشتوانه مردمی موفق نیست.

وی به لزوم تدوین برنامه عملیاتی و اجرایی با افق پنج ساله و برش یک‌ساله در گیلان تأکید کرد و گفت: لازم هست در استان در کنار کمیته‌های ۴۸ گانه شاخص ارزیابی و پایش نیز تعریف شود.

رئیس‌کل دادگستری استان گیلان با تأکید بر لزوم تدوین آماده‌سازی طرح آمایش سرزمین افزود: طرح آمایش سرزمین در گیلان همچنان مبهم هست و نیاز هست شاخص‌های آن بازتعریف شوند.