پیامبر اسلام (ص) می فرماید
۞ «بهترین امور، حد وسط و میانه و حالت اعتدال آنها است و باید دوست داشتنی ترین امور در نزد تو، حد وسط و معتدل آنها در حق باشد» (مستدرک الوسائل، ج ۸: ۲۵۵) ۞
Sunday, 15 December , 2019
امروز : یکشنبه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۸ - 18 ربيع ثاني 1441
شناسه خبر : 29912
  پرینتخانه » گیلان تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۴۶ | ارسال توسط :

جذب ۷۰ درصدی سهم تسهیلات استان از محل رونق تولید

راه سوم: استاندار گیلان،سهم تسهیلات استان از محل رونق تولید را بالغ بر هزار میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: تاکنون در حدود ۷۰۰ میلیارد تومان،معادل ۷۰ درصد از این مبلغ جذب شده است. دکتر مصطفی سالاری در نشست مشترک کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید که در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد،سهم استان […]

جذب ۷۰ درصدی سهم تسهیلات استان از محل رونق تولید

راه سوم: استاندار گیلان،سهم تسهیلات استان از محل رونق تولید را بالغ بر هزار میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: تاکنون در حدود ۷۰۰ میلیارد تومان،معادل ۷۰ درصد از این مبلغ جذب شده است.

دکتر مصطفی سالاری در نشست مشترک کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید که در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد،سهم استان از محل تسهیلات طرح اشتغال فراگیر (تکاپو) را مبلغ ۵۸۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت:باید پروژه های اشتغالزا با تفویض اختیار به شهرستان ها با اولویت بخش گردشگری پرداخت گردد.

وی سهم تسهیلات استان از محل رونق تولید را بالغ بر هزار میلیارد تومان عنوان کرد و افزود:تاکنون حدود ۷۰۰ میلیارد تومان، معادل ۷۰ درصد از این مبلغ جذب شده است.

دکتر سالاری تاکید کرد:باید تسهیل گرانی از سوی دستگاه ها اجرایی در هر شهرستان تعیین تا راهنمایی های لازم به متقاضیان جهت دریافت تسهیلات اشتغالزایی روستایی انجام پذیرد.

وی از موافقت معاون اول رییس جمهور در جهت افزایش ۲۰۰ میلیارد تومانی سهم تسهیلات اشتغالزایی روستایی استان در بخش گردشگری خبر داد و افزود:قطعا با برنامه ریزی صحیح خواهیم توانست علاوه بر تسهیلات اختصاصی به استان اعتبارات بیشتری را در بخش اشتغالزایی جذب کنیم.

استاندار گیلان رونق گردشگری را از جمله اولویت های مهم استان برشمرد و افزود: با توسعه گردشگری خواهیم توانست بخش اعظمی از مشکل اشتغال استان را برطرف و درآمد پایدار را برای مردم منطقه ایجاد کنیم.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به وجود بروکراسی زمان بر و پیچیده در بخش گردشگری خواستارحمایت بیشتر از این بخش شد و افزود:باید فرآیند کوتاه تری در اعطای تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان بخش گردشگری در نظر گرفته شود.

استاندار گیلان با اشاره به برگزاری همایش اخیر استانداران و تاکید رییس جمهور در جهت جذب سهم اعتبارات اشتغالزایی استان ها تا پایان تیرماه سال آینده تصریح کرد: با جذب کامل سهم اشتغالزایی استان تا خرداد ماه سال آینده خواهیم توانست سهم بیشتری از این اعتبارات را جذب کنیم.

دکتر سالاری رونق تمامی بخش های توسعه ای استان را مهم دانست و افزود:اولویت استان ایجاد اشتغال هر چه بیشتر برای مردم است.

وی بر ضرورت برنامه ریزی صحیح و حمایت از کارآفرینان تاکید کرد و افزود:هدف از پرداخت تسهیلات بدهکار کردن مردم نیست بلکه ایجاد اشتغال و درآمد پایدار برای مردم است.

|
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.