راه سوم: سرمربی سایپا با بیان اینکه من مشکلی با آقای کریمی نداشتم، گفت: شما یک کلمه نشنیدید که بنده ضد آقای کریمی صحبت کرده باشم و علی همبازی من هست و برایش آرزوی موفقیت میکنم.

علی دایی در کنفرانس خبری پس از بازی با سپیدرود ضمن تبریک برد سپیدرود رشت به مردم گیلان گفت: در نیمه اول حق ما شکست با یک گل نبود اما در نیمه دوم شانس آوردیم گل‌های بیشتری نخوردیم.

وی افزود: امروز روز بد بازی تیم ما بود و نمایش خوبی از خود نمایش ندادیم.

دایی با اشاره به اینکه گل‌ اول به صورت غافلگیرانه وارد دروازه ما شد، گفت: نیمه اول موقعیت هایی خوبی داشتیم و تیم ما به انگیزه سپیدرود باختیم.

وی ادامه داد: بازیکنان سپیدرود با جان و دل خود بازی کردند اما بازیکنان ما انگیزه کافی را نداشتند‌.

سرمربی سایپا با بیان اینکه بعد از بازی با ذوب آهن اتفاقاتی افتاد که بازیکنان ما تمرکز لازم را نداشته باشند، اظهار داشت: در تیم ما مشکلات مالی وجود دارد به همین علت انگیزه لازم را نداشتیم البته نباید از بازی خوب سپیدرود بگذریم زیرا سپیدرود بسیار خوب بازی کرد.

دایی در خصوص اینکه آیا از دست دادن عباس‌زاده به ضرر این تیم‌ بوده است یا نه، گفت: دل آقای عباس‌زاده با ما نبود البته ما آقای رمضانی را به تیم آوردیم و مشکلی از این بابت نداریم.

سرمربی سایپا با بیان اینکه من مشکلی با آقای کریمی نداشتم، گفت: شما یک کلمه نشنیدید که بنده ضد آقای کریمی صحبت کرده باشم و علی همبازی من هست و برایش آرزوی موفقیت میکنم.

وی در خصوص جو ورزشگاه سردار جنگل نیز گفت: هواداران سپیدرود امتیاز این تیم هستند و مردم رشت نسبت به بنده همیشه لطف داشتند.

گفتنی است سپیدرود رشت موفق شد با گل های توحید غلامی و میثم تهی دست با نتیجه دو بر صفر سایپا را شکست دهد.