راه سوم: فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به دوستی و اخوت موجود بین نیروهای مسلح اظهار کرد: این دوستی بین نیروهای مسلح از جمله نقاط قوت ماست و با همین دوستی برای حفظ امنیت کشور تلاش می‌کنیم.

به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان با دریادار دوم عرشه و ستاد احمدرضا باقری فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا(ع) دیدار کرد.

سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در خصوص این دیدار گفت: به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش برخود وظیفه دانستیم که به نمایندگی از همکاران خود در سپاه و بسیج به دیدار فرمانده منطقه چهارم دریایی برویم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به دوستی و اخوت موجود بین نیروهای مسلح اظهار کرد: این دوستی بین نیروهای مسلح از جمله نقاط قوت ماست و با همین دوستی برای حفظ امنیت کشور تلاش می‌کنیم.

سردار عبدالله پور تصریح کرد: شعار «راه ما راه حسین است» دوستانمان در نیروی دریایی یک شعار کاملا پاسداری است و همگان سپاه را با نام امام حسین(ع) می‌شناسند.

وی افزود: ارتش و سپاه دو برادر قدرتمند برای پاسداری و حراست از کشور و انقلاب هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: ناخدا باقری از افتخارات ارتش است و خوشحال هستیم که امروز در خدمت ایشان بودیم.

سردار عبدالله پور متذکر شد: نیروهای مسلح یک فرمانده دارند و همه زیر نظر ولی فقیه زمان هستند. ارتش و خصوصا نیروی راهبردی دریایی ماموریت خاص خودش را دارد و سپاه نیز ماموریت آن پاسداری از انقلاب است. هیچ وقت بین سپاه و ارتش اختلافی پیش نیامده و هیچگاه نیز پیش نخواهد آمد.

وی در پایان گفت: سپاه و ارتش در کنار یکدیگر تلاش کرده اند که سربازان خوبی برای حضرت آقا باشند و این موضوع را با دوستی و اتحاد برادرانه کنار یکدیگر دنبال می‌کنیم و به گوش همه دشمنان می‌رسانیم که هیچگاه نمی‌توانند ببین سپاه و ارتش اختلاف بیاندازند.