راه سوم: فرماندار لاهیجان با درخواست نماینده این شهرستان مبنی بر حضور سرپرست مرکز بهداشت (معاونت بهداشت و درمان شبکه بهداشت) در جلسات مخالفت کرد.

به گزارش راه سوم به نقل از بامردم ، مهندس امیر جانبازی در اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان لاهیجان وقتی با درخواست ذبیح الله نیکفر مبنی بر دعوت و حضور مجید دلاور سرپرست مرکز بهداشت لاهیجان در این گونه نشست های مرتبط با حوزه سلامت مواجه شد، ضمن رد این درخواست، تاکید کرد: دکتر زری رضایی خلیق به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان و از نظر بنده بالاترین فرد شهرستان در این حوزه در این نشست حضور دارند و اگر هم نیاز باشد خودشان کارشناسان را دعوت خواهند کرد.

انتصاب بدون هماهنگی مجید دلاور مسؤول کمیته رسانه‌ها و فضای مجازی ستاد انتخاباتی رئیسی در گیلان به عنوان معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان لاهیجان، همواره با مخالفت های جدی از سوی فرماندار و رسانه ها مواجه بوده است.

شایان ذکر است پیش از نیز اخبار و گزارشاتی در رابطه با ارتباط نماینده لاهیجان با انتخاب سپرست غیر همسو با دولت شبکه بهداشت این شهرستان در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده بود که با این درخواست آقای نماینده رنگ و بوی جدی تری به خود گرفت.